Moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová sa na Instagrame podelila o krásny rodinný moment. Synovi Leovi zorganizovali oslavu narodenín. Zlaticin starší princ rastie ako z vody a oslávil už 13 rokov. Rodičia mu pripravili krásny darček, venovali mu tortu v tvare lyžiarskeho svahu.

"Rodinná oslava Leo&dedko. 👏👏👏 Neviem, kedy sa to stalo, ale z bábätka je milovaný mládenec,❤️" napísala Zlatica na svojom Instagrame. "Tentokrát sú na tortovom kopci lyžiari starý otec a vnúčik. ⛷🎿💫" Na torte boli dve figuríny, jedna patrila Leovi a druhá ďalšiemu oslávencovi, jeho dedkovi. FOTO nájdete tu >>>

Zlatica sa podelila o záber, na ktorej sa spolu odfotil hrdý otec Patrik Švajda s oboma synmi. Mladší brat Adam sa narodil v roku 2017. Ten sa usmieva ako taký malý herec!

Manželia Zlatica Švajdová Puškárová (45) a Patrik Švajda (50) patria medzi najstabilnejšie páry nášho šoubiznisu. Od októbra 2015 sú manželmi. Vzťah vtedy spečatili po 15 rokoch randenia. Moderátor je hrdým otcom štyroch synov, staršieho Patrika (29) a Samuela (22), ktorých má s exmanželkou Slávkou a mladších Lea (13) a Adama (5), ktorých má s druhou manželkou Zlaticou Švajdovou Puškárovou (45).

Pozrite si FOTO z rodinnej oslavy v galérii.