Mladá čašníčka sa rozhodla, že sa prihlási na Farmu. Možno aj svojím výzorom zaujala a tak si získala miesto v reality šou Farma 13. Okamžite si ju zapamätali aj diváci a to je pre jej neprehliadnuteľný zjav. Kto by zabudol na potetovanú šamanku s piercingom v nose a dredmi posiatou hlavou? Miestami dokonca pripomínala Boy Georgea zo skupiny Culture Club.

Na Farme ukázala, že vie čítať osud z kariet a v tomto si rozumela aj s farmárkou Stankou Klčovou. Napriek tomu, že je však takto duchovne naladená, vedela sa aj poriadne odviazať a zabaviť. Ako je jasne vidieť aj na jej sociálnej sieti, je veľkou fanúšičkou videí na TikToku. A zlánarila do jedného aj svojich priateľov. 

Na videu ešte možno Lunu vidieť s dredmi na vlasoch. Exfarmárka však prešla radikálnou zmenou. Po návrate domov zo statku zamávala piercingu v nose a odložila ho. Neskôr si nechala upraviť pery, no a nedávno sa zbavila najväčšieho poznávacieho znamenia. Na Instagrame sa pochválila fotkou s rovnými tmavými vlasmi. "Ak chcete zmeniť svoj život, začnite okamžite, urobte to rázne, bez výnimiek,“ napísala k fotke svojho nového ja.

Takto si Lunu pamätáme z Farmy. Dnes sú však dredy a piercing minulosťou.
Zdroj: TV Markíza
Anketa Páči sa vám Luna viac s dredmi alebo bez nich?

Ako vyzerá Luna bez dredov, nájdete v našej galérii.