Skrytá vášeň: Juan Alfonso Baptista (46) ako Oscar, Michel Brown (46) ako Franco a Mario Cimarro (51) ako Juan

Jeden z najobľúbenejších seriálov vôbec si získal srdce diváčok aj preto, že v ňom prebiehali rovno tri ľúbostné príbehy. Traja fešní bratia zbalili tri krásne sestry. Budúci rok telenovela oslávi 20. narodeniny a hlavné mužské postavy zostarli do krásy.

Čo sa týka sladkého Franca, tak Michel je od roku 2013 šťastne ženatý s krásnou Margaritou Muñozovou. Hercovi pribudlo strnisko a s manželkou síce nemajú deti, no obaja sú vášniví motorkári.

Mačo Juan Reyes sa v skutočnosti už čoskoro stane prvý raz otcom dievčatka Briany, ktorú privedie na svet jeho snúbenica Slovenka Broňa Gregušová.

Čo sa týka stredného z bratov Oscara, Juan Alfonso sa oženil v roku 2011 a tvrdil, že s manželkou chcú mať tri deti, ale až tak dva roky po svadbe. K tomu však nedošlo a zdá sa, že napokon sa rozišli. Povráva sa, že herec má novú frajerku, a dokonca sa už šepká o tehotenstve. On to však ani nepotvrdil, ani nevyvrátil. A Oscar je aj po rokoch sexi s tým šibalským kukučom a mladistvou iskrou, takže aj keby bol slobodný, zrejme to tak dlho neostane. Ktorého z bratov ste milovali vy?

Skrytá vášeň
Skrytá vášeň
Zdroj: archív