Na začiatku svoju dcérku chceli chrániť a neukazovať jej tvár. Teraz je všetko inak. Na druhej strane je to pochopiteľné, obaja sú na Slovensku známi a nechceli Sáru vystaviť zbytočným pohľadom zvedavcov, píše Emma.

„SOM OTEC. A práve som zistil, že môj život sa mi len začal. Vitaj Sára a zober si od nás len to najlepšie! Od maminy si zober úplne všetko a odo mňa si povyberaj. Tebe skláňam poklonu, lebo ty si taká levica, taká bojovníčka, že všetky moje výkony a sebazaprenia sú oproti tomu, čo si dokázala, úplne nič, “ vyznal poklonu svojej milovanej Veronike po narodení prvej dcérky.

Len nedávno sa im narodil aj synček Šimon Koloman a rodinka si aktuálne užíva krásne spoločné chvíle. Sajfa dokonca fanúšikom ukázal Sáru v plnej kráse, no uznajte, akoby mu z oka vypadla.

FOTO nájdete v galérii.

Mohlo by vás zaujímať:

Dominika Cibulková si obliekla parádne žlté šaty, manžel z nej bol očarený:

Anna zo Zeleného domu má 54 rokov a na najnovšej fotke bez mejkapu už vek neskryje:

Dominika Stará si obliekla biele minišaty, vyzerala ako nežná víla. Manžel ju zamilovane objímal. Dokonalá dovolenka pri mori, aha:

Tá žena nestarne! Keď zverejnila TIE SEXI FOTKY, jej konkurentky bledli závisťou. A to aj o polovicu mladšie, pozrite sa:

Melánia Kasenčáková zažiarila v šou Miliónový tanec. Neuveríte, ako sa kedysi štíhla kráska ZMENILA:

Ewa Farna sa podelila o nádherné zábery zo súkromia: