Turecká krásavica Bergüzar Korel (40) sa u nás preslávila ako nezabudnuteľná Šeherezáda v seriáli Tisíc a jedna noc (2006). Počas nakrúcania romantickej telenovely sa zamilovala do svojho hereckého kolegu. Halit Ergenç (52) opätoval jej lásku a čoskoro sa s ňou aj oženil. Založili si spolu veľkú rodinu a dodnes im to v manželstve funguje. V októbri 2021 privítali na svete svoje tretie dieťatko. Po dvoch chlapcoch sa im narodilo vytúžené dievčatko Leyla.

Seriálová Šeherezáda tretíkrát otehotnela len krátko po druhom pôrode. Jej druhorodený synček Han má dva roky a už sa teší z najmenšej sestričky. Ich najstarším súrodencom je Ali, ktorý sa narodil v roku 2010, krátko po svadbe jedného z najobľúbenejších hereckých párov nielen v Turecku, ale aj vo svete. Zaneprázdnená mamina Bergüzar tak prežíva najkrajšie obdobie v živote a aj to na nej vidno.

Nedávno zverejnila na svojom Instagrame sexi záber, na ktorom mala na sebe čiernu športovú podprsenku, biele sako a nohavice s vysokým pásom. Na ďalšej fotografii si počas oslavy svojich 40. narodenín zapózovala spolu s manželom. Ona mala na sebe nádherné dlhé šaty a on žiaril šťastím. Šeherezáda je krajšia než kedykoľvek predtým! Pozrite, čo s ňou urobilo materstvo.

FOTOGRAFIE Šeherezády a Onura nájdete v galérii.