Na TV JOJ Play Party, ktorá sa konala vo štvrtok 13.10. zavítalo množstvo známych tvárí slovenského šoubiznisu. Záplava ružovej, cyklámenovej či fialovej farby vládla všade navôkol. Nečudo, párty bola vo farbách JOJ PLAY. Mnohí prominenti a influenceri, ktorí boli medzi pozvanými, zvolili na túto príležitosť naozaj zaujímavé outfity.

Medzi nimi bola aj influencerka Cynthia Tóthová, ktorá je priateľkou rapera Separa. Bola doslova neprehliadnuteľná! Mladá blondínka má štýl a rozhodne nie je typ, čo by sa stratil v dave. Zrejme aj preto sa teší na Instagrame veľkej popularite. Cynthia často na tejto svojej sociálnej sieti inšpiruje svoje sledovateľky rôznymi outfitmi.

Na párty zavítala v bielych šatách nad koleno a bunde v tónoch bledofialovej farby. V tomto odtieni mala aj topánky a doplnky. Neprehliadnuteľné boli aj jej prstene v tvare kvetov či farebné náhrdelníky. Okrem toho zaujala aj štýlovým doplnkom, ktorý jej „sadol“ na bundu. Bol to veľký motýľ, ktorý dokonca aj svietil. Cynthia s ním bola ako sladká voňavá kvetinka. Separ má doma riadnu krásavicu, ktorá má ozaj štýl.

Fotky z párty ako aj Cynthiu v zaujímavom outfite nájdete v našej galérii