Počas dospievania sníval Stanislav Majer o kariére rockera. Dnes je rád, že sa nevenuje stolárstvu, lebo vraj nie je manuálne príliš zručný a zákazníci by s ním asi neboli spokojní. Začínal na divadelných doskách, ale ľudia si ho začali všímať, až keď sa objavil v úspešných českých seriáloch. Dôležitým míľnikom jeho kariéry je hlavná rola po boku Anny Geislerovej vo filmovej dráme Líbánky. Tu si ho všimli aj kritici, ktorí mu predpovedajú sľubnú filmovú budúcnosť.

Jeho milostný život je záhadou

Hoci patrí medzi najobsadzovanejších hercov, o jeho súkromí sa veľa nevie. Majer totiž neobľubuje novinárov ani rozhovory. Veľa nevieme ani o jeho partnerkách. Oficiálne randil len s kostýmovou výtvarníčkou Andrijanou Trpković, ktorá predtým žila s Vojtom Kotekom. Vlani sa po jeho boku objavila blonďavá kráska, nedávno ho zase pristihli s brunetkou. Zdá sa teda, že tento fešák sa ešte stále neusadil a aj po štyridsiatke patrí medzi žiadaných starých mládencov.

Vedeli ste, že...

… v Česku ho mnohí vnímajú ako módnu ikonu? Na každú príležitosť sa vraj vie obliecť úplne dokonalo a mnohí muži sa ním inšpirujú.