Obľúbený outfit

Dvojičky Daniela a Veronika Nízlové sa môžu pochváliť sexi postavičkami. Môžu si dovoliť dať na seba aj vrece a aj tak budú vyzerať dobre. V lete svoje krivky rady vystavujú v plavkách od výmyslu sveta. Čo fotka, to nové plavky. Nie div, jednak v nich na slniečku krásne chytia bronz a jednak má ich mama obchod, kde predáva spodnú bielizeň, pyžamá a plavky. A tak baby robia svojej mamalke, ako ju zvyknú volať, chodiacu reklamu.

Plavky, to je naše!
Zdroj: tagram.com/@twiinsmusic

Obľúbený drink

Letné osvieženie
Zdroj: tagram.com/@twiinsmusic

Horúce letné dni nútia každého viac siahať po tekutinách. Ani twiinsky nie sú výnimkou. Ako všetky správne pôžitkárky si rady doprajú miešané drinky ako mojito či aperol spritz, aby sa počas horúčav osviežili. A nezabúdajú ani na to najdôležitejšie – obyčajnú vodu –, ktorú majú vždy poruke.

Letné osvieženie
Zdroj: tagram.com/@twiinsmusic

Obľúbená činnosť

Stačí rýchlo prebehnúť ich Instagram a je jasné, čo je ich obľúbená činnosť, a to nielen letná – cestovanie a poznávanie toho, čo destinácia ponúka. Rady si pozrú historické stavby, ale nepohrdnú ani relaxom na ležadle či dobrou párty v bazéne.

Túlavé topánky
Zdroj: tagram.com/@twiinsmusic

Obľúbený relax

Oddychovať sa dá mnohými spôsobmi. Niekto relaxuje ničnerobením, pre iného je relax aj manuálna práca napríklad v záhrade. Brunetky si rady doprajú aj wellness, no keď sú na spoločnej dovolenke aj s malou Linduškou, najlepšie si prevetrajú hlavu pri prechádzkach a kočíkovaní. V obľube však majú aj čvachtanie sa v bazéne a v mori.

Milujeme prechádzky!
Zdroj: tagram.com/@twiinsmusic

Obľúbená destinácia

Twiinsky majú toho toľko precestovaného, že ťažko povedať, ktoré miesto ich chytilo za srdce. Všade ich totiž niečo zaujalo. Najčastejšie sa však hlásia z Neapola, keďže Daniela žije s futbalistom Stanom Lobotkom a ich dcérkou na striedačku tam a na Slovensku. Veronika aj ich rodičia za nimi často chodia do Talianska. Okrem toho si však zamilovali Dubaj a letoviská v Turecku či Španielsku.

Obľúbená destinácia
Zdroj: tagram.com/@twiinsmusic