Šikanovaný Adam má stále kopec SUPER fanúšikov: najprv petícia, teraz zbierka, dojala aj mamu
7. 12. 2023, 15:50 (aktualizované: 31. 5. 2024, 7:23)

Zdroj: TV Markíza
Favorit tohtoročnej Farmy 15 aj po odstúpení akoby bol stále v hre. Fanúšikovia na neho nevedia zabudnúť a robia všetko možné aj nemožné, aby ho dostali späť do hry.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/C0PUe7JtnoZ/
Zdroj: TV Markíza
Zdroj: TV Markíza
Galéria k článku

Zdroj: janylandl.sk
Adam patril medzi obľúbených hráčov tohtoročnej Farmy 15. Jednako bol na farme ako doma, vedel to so zvieratami a rovnako dobre vedel aj stavať stavby. Zvládol jednoducho hocakú prácu, jeho ruky na farme boli nepostrádateľné, a predsa sa našli takí, ktorí jeho prácu neocenili a veľmi rýchlo zabudli na to, čo urobil, keď si dovolil vziať peniaze a kúpiť si imunitu.
To jeho spoluhráčov tak nahnevalo, že ho doslova vyštvali z farmy. Najprv mu vynadali, potom ho ignorovali. Adam v relácii Farma Xtra priznal, že nevedel si predstaviť, aby takto fungoval ešte 3 týždne a bodku za tým urobila Mirka, ktorá mu ráno, keď prespal v duelantskej chatke, prečo od všetkých, aby ich neprovokoval, povedala: Ešte si tu? Vraj táto veta rozhodla, že nemá zmysel dlhšie zostávať na farme.
A hoci sa Adam ospravedlnil a bolo mu to naozaj ľúto, ostatní sa nedokázali preniesť nad to, čo urobil a neakceptovali jeho stav, len mu pridávali. Preto Adam odstúpil z hry a nikto sa ho nezastal
Anketa
Kto zo zostávajúcich hráčov na Farme 15 je váš favorit na víťazstvo?
- Lucia Gašparíková2%
- Miroslava Kozárová1%
- Matúš Smreček20%
- Nikola Škrvaňová2%
- Denis Čatlóš1%
- Ema Minarovjech68%
- Azra Sokira2%
Hlasovanie bolo ukončené

Zdroj: TV Markíza
Adam Rohárik po odstúpení spôsobil šialenstvo medzi fanúšikmi. Tí najprv iniciovali petíciu: „Podpíšte túto petíciu, aby sa Adam Rohárik vrátil do finále a mal možnosť vyhrať Farmu 15. Odišiel kvôli odpornej šikane zo strany troch falošných účastníkov a zaslúži si vyhrať. Najväčšiu robotu na celej Farme odrobil Adam, všetkých naučil veľa a bez neho by nemali ani polovicu tých peňazí, čo majú," píše v opise autor petície, ktorú nájdete na petície.com, ale neskôr iniciovali aj finančnú zbierku.
Na podporu petície vznikla na Facebooku jeho funpage, ale aj na ostatných fanúšikovských stránkach najviac nenávistných komentárov schytáva Mirka a Lucia, vyčítajú im ako dvom matkám, že dokázali urobiť toľko zla a vyštvať jedného človeka.
Zároveň bola v uplynulých dňoch vypísaná na Adama verejná zbierka, ktorá už má skoro 10 000 eur. Adam a jeho mamka vytvorili na žiadosť televíznych divákov transparentný účet, na ktorý mu môžu všetci záujemcovia zaslať akýkoľvek finančný dar. Mamička Adama aj napriek tomu verí, že všetko nakoniec dobre dopadne. Pri pohľade na zozbieranú sumu peňazí verejnej zbierky dokonca neudržala slzy.
Podporiť ho prišiel aj minuloročný výherca Farmy Filip Jánoš. Mnohí fanúšikovia v komentároch pod týmito zábermi Filipa a Adama označujú za víťazov šou Farma.