Sisa Lelkes Sklovská je neprehliadnuteľná všade, kde sa objaví. Tentoraz sa predvedie ako bohyňa popu Cher. Projekty, v ktorých Sisa účinkuje sa vyznačujú vysokou profesionalitou a inak to nebude ani teraz, keď naživo zaspieva najväčšie hity spomínanej americkej hviezdy. Pôjde o extravaganza šou Sisa či Cher.

A práve pri tejto príležitosti sa nechala naša diva nafotiť a zábery si to celkom odvážne. Predsa len, Sisa má pár rokov pred šesťdesiatkou. Odvaha jej však rozhodne nechýba. Zábery zverila do rúk talentovaného Maria Gottiho, ktoré z nej vytiahol diva efekt.

Na fotenie zvolila odvážne flitrové šaty s poriadnym výstrihom. A priestor mužskej fantázii dával aj spodok šiat. V prednej časti mal totiž dva rázporky a navyše, Sisa vyzerala akoby nemala žiadne nohavičky, čo len umocnilo pocit, že by pokojne mohla byť aj "dievča z titulky" svetoznámeho časopisu Playboy.

Sisa Lelkes Sklovská,speváčka
Zdroj: LÝDIA CZAKÓ

Nuž a prečo takéto zábery? Pretože rovnako Sisa ako aj Cher sú jednoducho divy. Celý nápad na projekt vznikol ešte v roku 2020, kedy si Lelkesovci a Ľubomír Horňák, hudobný režisér šou, povedali, že už stačilo projektov, kde Sisa na konci umiera.

Show SISA či CHER nie je životným príbehom americkej speváčky. Slovenská diva Sisa v ňom vyrozpráva svoj príbeh – taký bežný život umelca na Slovensku so všetkými „prúsermi“, leskom aj obrátenou stranou: „Budem hrať samú seba, svoj príbeh a všetko, čo sa mi stalo a do toho budú implantované skladby Cher. Tie nanovo zaranžoval Ľubomír Horňák. Na moju prosbu sme do nich dodali aj trochu saxofónu. Počas show budem prechádzať podobne ako na mojich koncertoch rôznymi hudobnými žánrami – budem za country speváčku, funkovú speváčku, či rockovú speváčku – pretože aj ona prešla všetkými týmito obdobiami," prezradila samotná Sisa, ktorá na promo fotkách absolútne nevyzerá na svoj vek a závidieť jej môžu pokojne aj dvadsiatničky. Veď posúďte sami.

druhy den Bratislavskych modnych dni v Slovnaft galerii v Bratislave
Zdroj: Emil Vasko

Zábery Sisy ako z Playboya nájdete v našej galérii.