Fíha, to si doteraz nikto nevšimol túto zarážajúcu podobu celebrít? Veď tie vyzerajú, akoby ich jedna mater mala! Čo spája tieto hviezdy okrem nápadnej podoby?

1. Modeling a zmyselné krivky

Eva Mendes (43) a Ashley Graham (30) 

Eva Mendes
Eva Mendes
Zdroj: Getty Images
Ashley Graham
Ashley Graham
Zdroj: Getty Images

Herečku s kubánskymi koreňmi netreba predstavovať, po trochu náročnejšom rozbehu v béčkových filmoch, hudobných klipoch a reklamách sa jej podarilo presadiť sa medzi hollywoodskou smotánkou. V šoubiznise sa ocitla náhodou, keď ju ako mladú študentku interiérového dizajnu odfotil sused fotograf a jej snímky sa dostali do rúk filmového agenta. Eva je vďaka svojej živelnej kráse aj ostrieľanou modelkou, no modeling pre ňu nikdy nebol na prvom mieste. Ten je naopak doménou ženy, ktorá jej akoby z oka vypadla - slávnej plus size modelky Ashley Graham (30).  Vo svojej profesii je priekopníčkou a obrovskou hviezdou - dotiahla až na titulku módnej biblie Vogue, to však zďaleka nie je všetko.  V roku 2016 sa ako prvá plus size modelka v histórii objavila na titulnej strane magazínu  Sports Ilustrated.


2. Paríž a Rím dobýjajú Hollywood

Giovanna Mezzogiorno (43) a Marion Cotillard (42)

Giovanna Mezzogiorno
Giovanna Mezzogiorno
Zdroj: Getty Images

Marion Cotillard
Marion Cotillard
Zdroj: Getty Images

Obe sú prirodzene, neamericky krásne a obom sa podarilo okoreniť hollywoodsku produkciu pravým európskym šarmom. Marion až tak veľmi, že ju médiá označili (zrejme neprávom) za príčinu krachu manželstva Brada Pitta a Angeliny Jolie. Svetovú slávu jej priniesla rola Edith Piaf vo filme La Vie en Rose, za ktorú získala Oscara. O rok staršia Giovanna zahviezdila po boku Javiera Bardema vo filme Láska v čase cholery, ktorý bol natočený na motívy rovnomenného románu spisovateľa a nositeľa Nobelovej ceny Gabriela Garcíu Márqueza.


3. Chcete novú Pretty Woman? Máte ju mať!

(50) a Jessica Chastain (40)

Julia Roberts
Julia Roberts
Zdroj: Getty Images

Jessica Chastain
Jessica Chastain
Zdroj: Getty Images

Držiteľku troch Zlatých glóbusov a jedného Oscara nezatieni len tak hocikto, veď v našich srdciach vždy zostane jedinečná a nenahraditeľná ako Pretty Woman! Svoju pozíciu potvrdila v desiatkach ďalších nemenej úspešných filmoch. Na scéne sa však objavuje ďalšia éterická kráska, ktorá je jej podobná nielen zjavom, ale aj charizmou – rusovláska Jessica Chastain. Momentálne hviezdi v zaujímavom životopisnom filme Molly a jej hra z prostredia pokru a tajných herní.