Nie je žiadnym tajomstvom, že spevák David Key si servítku pred ústa nikdy nedával. Hrdo sa hlási k tomu, že je homosexuál a poslednú dobu sa prepierali najmä jeho vzťahy. Najprv bol zasnúbený so zahraničným partnerom, no rozišli sa a ostali priateľmi. Potom sa dal dokopy s bývalým farmárom z poslednej série Minhom, ktorému práca na statku príliš nevoňala. Tento vzťah je poriadne turbulentný a už majú za sebou pár rozchodov a opätovných návratov. Aj o ňom sa kontroverzný spevák rozhovoril v relácii Kefan na rádiu Viva.

Spevák David Key a farmár Minh tvoria pár.
Zdroj: Instagram davidkeyofficial

Moderátorom Doc. Hormónovi a Inžinierovi Vagimírovi, ktorých predstavujú Mário Gotti a Alexander Štrba, prezradil napríklad to, že si s Minhom sexuálny život spestrujú radi trojkou s ďalším mužom. A to bola len kvapka v mori toho, čím hudobník šokoval poslucháčov. Zaspomínal si totiž na časy spred rokov a na moment, kedy prišiel o panictvo. Vtedy pre istotu upozornil, že to bude šok. "Teraz pozor, šoféri, nieže havarujete. V 11-tich. To som nikdy nepovedal. Teraz sa podržte, hlavne v križovatkách, bol to bratranec," prezradil mladík v éteri. Zrejme tak, ako vy teraz otvárate ústa zdesením, otvárali ich aj poslucháči. Už to, že sa to udialo, keď mal 11 rokov je samo o sebe neuveriteľné, nieto ešte s rodinným príslušníkom z otcovej strany. A tu sa snažil poslucháčov spevák upokojiť tým, že nešlo o incest, pretože je vlastne adoptovaný.

Keďže relácia Kefan sa zaoberá pikantnými témami, moderátori chceli vedieť viac. "To bolo úplne náhodne, my sme hralii takú hru. GTA San Andreas, no a nejdem to úplne opisovať do detailov, tak ale tak to tam vzniklo nejako. Došlo k orálnemu aj k análnemu sexu," neštítil sa prezradiť spevák, ktorý tiež priznal, že nešlo jednorázovku, ale ťahali to spolu dlho. Po vyslovení tejto historky sa aspoň na chvíľu zarazil so slovami, že dúfa, že to nepočúvajú jeho rodičia. Kým David ostal verný kopaniu za ten istý tím, jeho bratranec má dnes frajerku. Key však priznal, že to skúšal aj s dievčaťom. Prvý raz to bolo, keď mal 15 rokov a zabával sa so svojou susedou. Šokoval vyjadrením, že nejde o žiadnu neznámu, ale známu influencerku Denisu Vyšňovskú, ktorá v roku 2015 vyhrala Miss Universe.

David Key
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cb2NqT9M91K/

Zábery Denisy Vyšňovskej, s ktorou mal David Key vo veku 15 rokov prežiť intímnosti, nájdete v galérii.