Tohtoročná Farma je ešte stále relatívne na začiatku a už sa udialo toľko zvratov, až je to neuveriteľné. Najprv Evin pes Dibuk niekoľkokrát pohrýzol súťažiacich z mužského osadenstva, potom si samotná Eva vykladala po svojom pravidlá, neskôr bola v dueli so Simonou, kde sabotovala jednu z disciplín. Medzitým opustil Farmu Zen zo zdravotných dôvodov a na jeho miesto sa vrátil vypadnutý Min.

Silový duel Eva rovno vzdala.
Zdroj: TV Markíza

A tento týždeň nie je o nič menej šokujúci. Hneď na začiatku totiž Markíza vylúčila Imricha Štefánika, prezývaného Baron. Hrubo porušil pravidlá a to tak, že sa vyhrážal Filipovi a neskôr poškodil niekoľko kamier, ktoré musel štáb vymeniť. Televízia sa od takéhoto správania rozhodne dištancuje.

Baron v šou Farma definitívne skončil.
Zdroj: TV Markíza

No a po agresívnom Baronovi opúšťa statok nadpriemerne inteligentná biologička Eva Schwardy. Tá psychicky nezvládla pobyt na statku. Nakoniec sa po ho dohode s produkciou vrátila domov, uvádza portál markiza.sk. Už od začiatku reality šou to medzi farmármi nemala jednoduché. Hoci je staršia a inteligentná, málokto ju akceptoval. Aj kvôli jej psovi Dibukovi.

Na Evu to napokon všetko poriadne doľahlo, došla jej trpezlivosť a dostala poriadny skrat. Došlo k tomu po tom, čo si Šimon neodpustil poznámku o tom, že v daný deň pracovali všetky ženy okrem. Vtedy zdrapila šálku a šmarila ju o stôl. Tá sa rozbila a ostré úlomky iba tesne minuli práve Šimona a jeho partnerku na Farme Giulianu. Eva sa síce neskôr za svoje správanie ospravedlnila a že zrejme odchádza. A tak sa napokon aj stalo.

Eva a jej psík Dibuk, ktorý na Farme zaútočil na viacerých súťažiacich.
Zdroj: TV Markíza

A čo na to celé samotná televízia, ktorá šou vysiela? „Súťažiaca Eva Schwardy opustí reality šou Farma po situácií, ktorej vyvrcholením bol nešťastný incident, za ktorý sa farmárom ospravedlnila. Eva na Farme zažívala viaceré ťažké chvíle, keďže farmári jej nedávali priestor na realizáciu vynálezov, na ktorých jej veľmi záležalo. Po jej skratovom správaní, ktorému predchádzali mnohé nezhody s farmármi, sa po vzájomnej dohode s produkciou rozhodlo, že v súťaži nebude pokračovať," znie oficiálne stanovisko televízie Markíza.

Eva z Farmy odchádza.
Zdroj: TV Markíza

Zábery z Farmy nájdete v galérii.