Markizácka šou Farma ukázala v sobotu divákom napínavý a vyrovnaný duel medzi Natáliou a Viktóriou. Blondínka ako slúžka tak trochu sabotovala kuchyňu, no variť varila. Napokon sa dostala do duelovej arény a za súperku si vybrala Viky s tým, že ju považuje za rovnocennú súperku.

Druhou disciplínou bol vedomostný kvíz.
Zdroj: TV Markíza

A skutočne mala pravdu, pretože farmárky zvádzali boj až do piatej disciplíny. Kým sa ony pripravovali na duel, sympatický Šimon prišiel k poriadnemu úrazu. Ohýbal plech a podarilo sa mu porezať si dlaň, pretože si nedal pri práci rukavice. "Je to len moja chyba, pretože nie som naučený pracovať v rukaviciach. Keby som tie rukavice mal, tak sa mi to určite nestane. Ak za to niekto môže, tak iba ja. Mal som si viac chrániť ruky," povedal sám Šimon. Nakoniec ho museli zdravotníci vziať preč zo statku a ranu mu zašiť 4 stehmi. Farma tak prišla po odchode Barona a Evy o ďalšiu šikovnú ruku.

Šimon sa do krvi porezal.
Zdroj: TV Markíza

Napokon sa diváci dočkali aj napínavého duelu medzi dvomi silnými ženami, pričom každá sa chcela na statok vrátiť. Svoje sily si zmerali v beťárskej strune, vedomostnom kvíze, hákovaní, Popoluške a napokon aj v disciplíne udrž guľôčku. Po prvý dvoch disciplínach s prehľadom viedla Natália, no Viktória v ďalších dvoch skóre vyrovnala, čo veľmi ťažko niesol Kristián, ktorý chcel späť za každých okolností Natáliu. Mnohých zrejme Viky prekvapila svojou silou, keď celkom ľahko stiahla blondínku na svoju stranu a zahákla si ruku, čím disciplínu vyhrala. Šikovnejšia bola aj pri preberaní strukovín.

Vedomostný kvíz zvládla lepšie Natália.
Zdroj: TV Markíza

O víťazke rozhodla posledná disciplína. Kým prvú časť zvládli obe s ľahkosťou, pridanie ďalších dvoch dielikov sa stalo Viky osudným a duel tak prehrala. Keď sa Natália pripojila k ostatným farmárom a moderátor sa prihováral porazenej, zažili všetci poriadny šok. "Nevzdala si sa ani za nepriaznivého stavu 0:2 a dotiahla si to až sem, do rozhodujúcej disciplíny, ktorú si žiaľ prehrala. Prehrala si aj celý duel a to znamená, že domov ešte nejdeš a vraciaš sa späť na Farmu," povedal Marek, ktorý poriadne prekvapil tmavovlásku.

Poslednú disciplínu a tým aj celý duel vyhrala Natália.
Zdroj: TV Markíza

K tejto situácii došlo z dôvodu, že z Farmy počas uplynulého týždňa odišli 2 farmári, pretože hrubo porušili pravidlá. Viktória tak dostala druhú šancu a chystá sa ju naplno využiť. Z tohto rozhodnutia však podľa výrazu tváre nebol veľmi nadšený Kristián. Nuž ale, po príchode na statok mohli farmári oslavovať. Hospodár Martin im doprial vyprážaný syr s hranolkami, koláč aj litre vína. Dokonca im Alica pustila aj muziku. Takúto vymoženosť predošlí farmári nemali.

Nevypadol nik.
Zdroj: TV Markíza

Ďalšie zábery z duelu nájdete v galérii.