Reklama

Soňa Müllerová odhalila kúsok zo súkromia: Ako jej to s partnerom klape? AHA, čo prezradila!

Soňa Müllerová

Zdroj: Instagram S. M.

Reklama
Soňa Andrisíková

Soňa Andrisíková

redaktorka týždenníka Nový Čas pre ženy

Pozitívna, milá, pre mňa pani moderátorka Soňa Müllerová (59) priniesla do rozhovoru pokoj, nadhľad a veľa úvah na zamyslenie. Pri káve mi porozprávala množstvo krásnych vecí o svojom živote, uvažovaní, dcére i priateľovi.

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Soňa Mullerová prezradila super tip, ako si posilniť imunitu: V kuchyni zaviedla 1 pravidlo!

    Zdroj: RTVS

    Dennú reláciu pre ženy má rada aj pre jej aktuálnosť. S kolegyňou Karin Majtánovou.

    Ste televíznou stálicou a už roky moderujete reláciu pre ženy. Dá sa povedať, že je to vaša srdcová záležitosť?

    – Tým, že tento magazín pre ženy moderujem už dvanásť rokov, je to silná záležitosť. Robí môj život pestrejším a zaujímavejším, som v centre diania a posúvam aktuálne a zaujímavé informácie ďalej. Bavia ma stretnutia so šikovnými a kreatívnymi ľuďmi. Je to denné vysielanie, čo vás nepustí, vždy ste akoby v strehu a na vlne dňa a to sa mi páči. (Smiech.) Televízia sama osebe je moja srdcová záležitosť.

    Video Player is loading.
    Stream Type LIVE
    Advertisement
    Current Time 0:00
    Duration 0:00
    Remaining Time 0:00
    Loaded: 0%
      • Chapters
      • descriptions off, selected
      • subtitles off, selected
      Soňa Mullerová prezradila super tip, ako si posilniť imunitu: V kuchyni zaviedla 1 pravidlo!

      Vždy ste chceli pracovať v médiách?

      – Do televízie som prišla v roku 1982. Takže to bude 39 rokov. (Úsmev.) Ako dieťa som bola úspešná recitátorka. Ako druháčka na vysokej škole som prišla do televízie privyrobiť si. Za službu som mala tridsať korún. To by bolo dnes len jedno euro. (Smiech.) Alenka Heribanová išla na materskú a ja som šla vysielať za ňu. Keď sa vrátila, už som tam ostala.

      Zdroj: Instagram

      S dcérou Emou

      Práve na obrazovkách vás vidíme v nádherných outfitoch. Kde beriete inšpirácie?

      – Móda je niečo, čo ma baví. Kedysi som mala módnu značku, len keď prišli deti, bolo to náročné, tak som to prestala robiť. Móda je pre mňa niečo prirodzené a spontánne. Takto sa obliekam normálne, a keďže sa to ženám páči, chcú, aby som to ukázala napríklad aj na Instagrame. Tam ukazujem niečo zo svojho obliekania a z módy, myslenia a zo života.

      Áno, Instagram je aktuálny komunikačný prostriedok medzi ľuďmi. Ako vnímate sociálne siete?

      – Veľa čítam o psychohygiene a rôzne psychologické rozbory a štúdie. Sú ľudia, najmä mladí, ktorí sociálnym sieťam prepadnú. Psychológovia odporúčajú, že ak si ľudia chcú zachovať mentálne zdravie, treba byť čo najmenej na sociálnych sieťach a čo najmenej pozerať televíziu. Na druhej strane je dobré, že to tu je a ľudia majú tú možnosť. No treba nájsť rovnováhu.

      Máte neuveriteľnú charizmu, ako to robíte?

      – Ďakujem pekne. To prišlo vekom. (Úsmev.) Čím som staršia, nezaoberám sa množstvom vecí okolo seba. Negatíva odrážam a redukujem. Idem za pozitívnymi vecami a snažím sa neriešiť veci okolo seba. Ale to preto, že som vo veku, keď si to môžem dovoliť. Deti sú dospelé a môžem ísť týmto pozitívnym smerom.

      Spomenuli ste deti. Dcéra Ema je aktívna na Instagrame, aj ja ju sledujem. Povzbudzuje ženy, aby sa mali rady také, aké sú. Charizmu zrejme zdedila po vás….

      – Neviem. (Úsmev.) Ema od detstva neskutočne veľa čítala. Bola vždy obklopená knihami. Má talent, je empatická a senzitívna. Myslím si, že mala dosť pozitívnych vnemov. Tým, že vyrastala v tvorivom prostredí, či to bolo vplyvom mojej alebo Richardovej práce, mala odkiaľ čerpať. Ema má v rámci svojej práce veľa exkluzívnych podnetov, ktoré sa snaží podať akosi „ľudsky“. Prezentuje ten exkluzívny svet, do ktorého sem-tam vkročí, svojsky, jednoducho a normálne. Hoci to exkluzívne tu je, nemusí to tak byť navždy a nepotrebujeme to k životu.

      A čo muži, aké vlastnosti si na partnerovi najviac ceníte?

      – Jarko je „vycválaný životom“. (Smiech.) Upína sa na pozitívne veci a spoločne sa tešíme z maličkostí. Je takmer vždy pozitívne naladený a veľa sa pri ňom naučím. Som ukážkou toho, že aj v zrelom veku si ľudia môžu nájsť partnera a byť spokojní vo vzťahu. Sme spolu už šesť rokov a teším sa z toho. Musím povedať, že mi je lepšie, ako keď som bola sama...

      To je skvelé. A zmenili by ste niečo vo svojom živote?

      – Ak by som mohla niečo zmeniť, menej by som pracovala a viac by som bola s deťmi.

      Zaujíma ma, máte životné motto?

      – Nemám, ale verím, že človek by sa mal stále vyvíjať bez ohľadu na vek. 

      Prezradila o sebe

      ✔ Káva alebo čaj?

      Káva.

      ✔ Obľúbená kniha?

      G. M. Márquez Sto rokov samoty.

      ✔ Najobľúbenejšia dovolenková destinácia?

      Chorvátsko.

      Autor článku

      Soňa Andrisíková

      redaktorka týždenníka Nový Čas pre ženy
      Ako študentka som sa vždy tešila na nové vydanie Nového Času pre ženy a jeho pestrý obsah. Dnes mám to šťastie, že ho spolu s mojimi kolegyňami tvorím pre vás aj ja a veľmi ma to baví. Rada prinášam v jednotlivých rubrikách nové informácie, zaujímavé postrehy, i moje vlastné myšlienky. Okrem domácnosti, vzťahov, zdravia, ezoteriky či hlavnej témy, píšem aj skutočné príbehy, ktoré sa stali mojou srdcovkou. Keď som začala spracovávať príbehy, ktoré vytvoril sám život, prišla tá najväčšia radosť z práce v časopise. Rada dostávam do povedomia osudy žien, ktoré nemajú v živote na ružiach ustlané a napriek tomu sa nevzdali. Rovnako obľubujem také, v ktorých sa ženy inšpirujú navzájom. Vďaka nim i ja sama napredujem.