Beáta Dubasová budúci rok v máji oslávi okrúhle jubileum 60. rokov. Málokto by jej však tento vek tipoval, pretože vyzerá skutočne skvele. Je štíhla, energická, krásna a šik! A poriadna kočka bola aj ako tínedžerka v sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch, kedy študovala na odevnej priemyslovke. Tušili ste, že študovala práve toto?

Beáta Dubasová
Zdroj: instagram.com/p/CjiwPSDKKm_/

Rodáčka zo Stropkova sa na sociálnej sieti Instagram delí so svojimi fanúšikmi nielen zábermi z aktuálnych výletov či vystúpení, ale sem-tam si rada nostalgicky zaspomína na časy minulé. A urobila tak aj pred pár dňami, keď sa s verejnosťou podelila o záber, na ktorom má sladkých 16. "Spomienka na krásne študentské roky v Prešove na Odevnej priemyslovke v 1979. Mám tu 16 rokov," napísala k záberu.

Už v minulosti zdieľala niekoľko čiernobielych fotografií, na ktorých je ešte celkom mladunká Beátka. Hoci určité črty tam sú, niekto by mohol mať problém spoznať, že ide práve o slovenskú speváčku. Bez mučenia priznávame, že my sme sa museli prizrieť dvakrát. "Prváčka v 1978! Mám 15 rokov a som na SPŠ Strojníckej v Prešove. Vytvorili tu triedu odevnej školy SPŠO. Prvý krát som sama na internáte v cudzom meste a som plná obáv a neistoty, ale aj zvedavosti. Teraz viem, že som si nemohla vybrať lepšie! Celý život využívam všetko, čo som sa tam naučila, napriek tomu, že robím úplne inú profesiu!" napísala ešte pred rokom v septembri.

Beáta Dubasová
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cdi7KLkqyK9/

Zábery Beáty Dubasovej ako tínedžerky nájdete v galérii. Spoznali by ste ju?