Nedávno sa herečka prihovorila svojim fanúšikom len tak od stola v ružovom tričku a džínsoch, aby ich pozvala na koncert pri príležitosti svojho "polčasu", ako vtipne nazvala svoju päťdesiatku. Po sympatickom pozvaní však nasledovala fotka, ktorá už mala iné grády! Dara predviedla svoje krásne vyšportované krivky v trblietavom transparentom body a zlatých čižmách. Vlasy mala vyčesané do vysokého konského chvosta.

Speváčka má mladistvej energie na rozdávanie aj pár dní pred päťdesiatkou. Stačí sa pozrieť na jej profil na Instagrame a pomyslíte si, že tá baba má proste iskru a vyzerá super aj v teplákoch a mikine. Dara inšpiruje nielen krásnymi šatami, sexi bielizňou ale aj svojím šik voľnočasovým štýlom.

K fotke v páperke napísala: "Keď vytiahnem páperovú bundu, začínam oficiálne odpočítavať čas do Vianoc. Zbožňujem ich! Vianoce aj páperky. Ten ich nadýchaný tvar ma baví tak veľmi, že si ich vždy kupujem rovno o číslo väčšie. To aby toho peria bolo viac :)"
Najnovšie Dara skombinovala svoju milovanú páperku s úžasným chlpatým svetrom, ktorý priam hýri farbami. Obliekla si k nemu džínsy v skrátenej dĺžke a šmrncovné vysoké tenisky. Celý outfit je neuveriteľne šik a nájdete ho v našej galérii. Klikajte SEM!