Misha má za sebou úspešnú spevácku kariéru, darí sa jej s fotografovaním, je skvelou mamou a má výnimočné schopnosti na zariaďovanie interiérov. Toto je v poradí už jej siedmy vlastný byt, ktorý zariadila, a každý z nich vyzerá ako zo zahraničného časopisu.

Misha s dcérkami Miou a Nalou.
Misha s dcérkami Miou a Nalou.
Zdroj: Facebook

S vycibreným vkusom

Byt, do ktorého sa presťahovala pred 2 mesiacmi, sa nachádza na najvyššom poschodí v jej obľúbenej Petržalke. Nové bývanie predstavuje dokonalú súhru moderného mestského štýlu s bohémskym a Misha tu pomocou správnej dávky jemných a originálnych doplnkov vytvorila pre svojho muža a deti síce luxusné, ale zato útulné hniezdočko.

Fotografovať neprestala. Častým objektom sú jej dcéry.
Fotografovať neprestala. Častým objektom sú jej dcéry.
Zdroj: archív speváčky

S kreativitou to ide ľahšie

Pri jej zaneprázdnenosti však od začiatku viac ako na krásu kládla dôraz na účelnosť a ľahkú údržbu. Preto sa snažila byt zariadiť nielen esteticky, ale aj maximálne funkčne. Zistila, že pri troche kreativity sa dá v byte ľahšie udržiavať poriadok a rôznymi dobrými nápadmi úplne prirodzene viesť dcérky Miu a Nalu k systematickému upratovaniu bez toho, že by ich musela často napomínať.

Svoju mamu berie ako kamarátku.
Svoju mamu berie ako kamarátku.
Zdroj: archív speváčky

Oplatilo sa!

Celý byt si naprojektovala od priečok až po poslednú stužku na záclone sama. Kým zosúladila zvyky a každodennú rutinu svojej rodiny s dispozíciou a so zariadením bytu, prebdela veľa nocí. „Táto investícia sa však oplatila. Do budúcnosti som uľahčila život sebe a svojej rodine, a dnes nám to šetrí čas a zbytočnú energiu,“ teší sa Misha, ktorá sama do detailov navrhla 17 kusov rôzneho nábytku na mieru. Po mnohých konzultáciách jej ho presne podľa jej predstáv a funkčných požiadaviek vyrobila stolárska firma z Kežmarku.