1984 Prirodzene krásna

Dva roky pred štyridsiatkou bola ešte Suzanne Somers sama sebou. Vyzerala sympaticky, sexi a prirodzene. Aj vďaka tomu si získala popularitu a neskôr si ju vybrali do obľúbeného seriálu Krok za krokom. Po jeho skončení však už na slávu, ktorú jej priniesla úloha Carol, nedokázala nadviazať.

1984 Prirodzene krásna
Zdroj: Movie Stills DB

2005 Rovné a krátke

Keď mala Suzanne 59 rokov, tento vek by jej málokto tipoval. Bola štíhla a  hustú kučeravú hrivu vymenila za krátke a rovné vlasy. Aj jej outfit bol ešte relatívne decentný. Čím je totiž blondínka staršia, tým väčšie výstrihy obľubuje.

2005 Rovné a krátke
Zdroj: Frazer Harrison/Getty Images

2011 Šaty ako študentka

Herečka sa vekom dávala čoraz viac vylepšovať. Až stratila kontrolu a podobá sa na seba čoraz menej. Keď mala 65 rokov, navliekla na seba neprehliadnuteľné červené šaty, v ktorých si však vieme predstaviť skôr mladú študentku na maturitnom plese než ženu na dôchodku.

2011 Šaty ako študentka
Zdroj: Shutterstock

2016 Natrepaná disko guľa

V roku, keď oslávila sedemdesiatku, akoby chytila druhý dych. Trúfla si na obtiahnuté minišaty, ktoré z nej spravili trblietavú jaterničku. Nevhodné krátke šaty obopínali každú krivku i faldík na tele. Lesklý materiál ju ešte viac zvýraznil a výsledok bol skutočne podivný.

2016 Natrepaná disko guľa
Zdroj: Shutterstock

2018 Mucha Puk

O dva roky neskôr, ako 72-ročná, už siahla po decentnejších šatách, ale pri doplnkoch nenechala nič na náhodu a rozhodne pútala pozornosť. Červené čižmy nad kolená, červená kabelka, kabátik ako kožúšok z medveďa a najmä okuliare ako mucha Puk.

2018 Mucha Puk
Zdroj: Tommaso Boddi/Getty Images

2022 Čipka a klobúčik

Štyri roky pred osemdesiatkou je z nej živá reklama na spackané plastické operácie. Ani to jej nebráni nahodiť sa do čipkových šortiek, ktoré pripomínajú sexi pyžamko. Siahla aj po klobúku, ktorý jej dodáva jemne pánsky vzhľad. Ani všetko oblečenie a plastiky sveta však nezakryjú skutočný vek a Suzanne je toho dôkazom.

Ako dnes vyzerá Suzanne sa dozviete v našej galérii.