Krásna herečka zo seriálu Oteckovia sa stala maminou v pomerne mladom veku (má 25 rokov), ale od začiatku to vnímala ako splnenie svojho najväčšieho sna. Po tom, čo sa po krátkej známosti vydala za tanečníka Adriána Bartalosa, nabrali veci rýchly spád a od júna je v ich domácnosti oveľa veselšie. Dvojica privítala na svete svoje prvé dieťatko - synčeka Noela.

Mária na sociálnej sieti často uverejňuje fotky drobčeka a jej príspevky sú veľmi pozitívne, plné lásky a radosti. Od začiatku to pôsobí tak, že herečka materstvo zvláda ľavou zadnou a jej radosť ani na okamih nezatienil žiaden mráčik. Ostatné mamy, ktoré bojujú s nedostatkom spánku a často sú s nervami na konci, jej mohli len ticho závidieť.

No pravda je taká, že nech to na Instagrame vyzerá akokoľvek dokonale, každá mamina zažíva chvíle, kedy by sa najradšej utiahla niekam do kútika a vyplakala, pretože je toho na ňu priveľa. A konečne aj Mary priznala, že ani ona si neužíva s bábätkom vždy len šťastné chvíľky a občas má chuť vybuchnúť.

 

Čo ju veľmi trápi v poslednom čase sa dozviete v galérii článku.