Reklama

Štedrá večera u SPIEVANKY vás ZASKOČÍ! Kapor a šalát to nebudú, ale.. Dali by ste si?

"Spievanka" Mária Podhradská

Zdroj: ARCHÍV SPIEVANKOVA

Reklama
Ivana Dragúňová

Ivana Dragúňová

redaktorka týždenníka Nový Čas pre ženy

Zatiaľ čo iné žienky sa budú 24. decembra zvŕtať za sporákom a variť hubovú polievku, kapustnicu, vyprážať kapra či filé a dochucovať majonézový šalát, Mária Podhradská si už bude užívať atmosféru Vianoc.

×
Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Salónky, kolekcie, linecké či vanilkové rožky: Čo najviac CHUTÍ Lujze Garajovej?

    Mária Podhradská (49)

    Speváčka a známa predstaviteľka Spievanky, ktorú milujú hádam všetky deti, máva netradičné Vianoce. Nie preto, že by chcela vynikať alebo byť niečo "EXTRA", ale z čisto objektívnych a vlastne aj zdravotných dôvodov. Keďže v minulosti jej deti nechceli jesť majonézový šalát ani rybie filé a vždy bol pre to plač, od istého času to robia tak, že na Vianoce si každý môže vybrať na večeru, čo chce. „Napríklad suši alebo špagety s kečupom, ale pokojne aj pizzu," hovorí Mária, ktorá sa tak nemusí naháňať ako väčšina iných mamičiek. Čo sa týka darčekov, tak tie už teraz neschováva, lebo deti má veľké a nesnažia sa ich nájsť. „Ale keď boli deti malé, darčeky sme schovávali na najvyššiu policu v stavanej skrini, kam deti nedočiahli,“ spomína si Mária Podhradská, ktorá nám ešte ukázala jej najobľúbenejšiu vianočnú ozdobu.

    Zdroj: archív M.P.

    Toto srdiečko je najobľúbenejšou vianočnou ozdobou speváčky Márie Podhradskej.

    Aha, čo si na Vianoce napečie DIABETIČKA Zuzana Haasová, mňam! Prejdite na ďalšiu stranu!

    Zdroj: Miro Miklas, Nový čas pre ženy

    Zuzana Haasová je diabetička, takže hocičo na Vianoce zjesť nesmie.

    Diabetička Zuzana Haasová si napečie TOTO!

    Možno aj vy ich máte radi - kokosové guľky musia byť na štedrovečernom stole tejto herečky a speváčky každý rok. Tie ostatné obmieňa. Raz napečie to, ďalší rok ono. „Všeobecne však máme radšej slané veci. Ja ako diabetička sladké veľmi nemusím,“ vraví samotná Zuzana, ktorá sa so svojou rodinkou už veľmi teší na ten čarovný čas. Keďže má malinkú dcérku, tak je všetko na Vianoce ešte kúzelnejšie. Dokonca vraj aj darčeky im stále nosí Ježiško a nekupujú ich oni. „Kým trvá kúzlo a duch Vianoc, je nám verný aj on,“ s úsmevom dodáva.

    Autor článku

    Ivana Dragúňová

    redaktorka týždenníka Nový Čas pre ženy
    Do redakcie Nový Čas pre ženy som nastúpila v máji 2023. Venujem sa primárne slovenskému šoubiznisu, ale píšem aj články o zdraví, kráse, vzťahoch či príbehy. V médiách sa pohybujem od roku 1998. Začínala som v regionálnych novinách, môj hlas ste mohli zachytiť aj z rádií, a je možné, že ste ma zaregistrovali aj na televíznej obrazovke ako moderátorku a reportérku. Práca v médiách je mojím splneným snom.