Obľúbený herec Charlie Sheen (56), ktorého preslávil seriál Dva a pol chlapa a séria filmov Horúce strely sa oženil s bond girl Denise Richards (51) v roku 2002, splodili spolu dve dcéry a v roku 2006 sa rozviedli. Tá staršia Sam, ktorá má aktuálne 18 rokov, oznámila cez Instagram, že na OnlyFans bude ponúkať pikantné fotky za peniaze. OnlyFans je stránka, kde rôzni umelci môžu za poplatok či mesačný paušál prezentovať svoje umenie, ale dnes je známa hlavne svojím erotickým a pornografickým obsahom, ktorý nie je na stránke zakázaný.

Kedysi boli zamilovaní až po uši. Majú spolu dve dcéry.
Zdroj: Frederick M. Brown/gettyimages

Medzi hereckými rodičmi a exmanželmi Charliem a Denise došlo k ostrej výmene názorov aj cez sociálne siete. Charliemu sa nepáčilo, čo dcéra Sami chce urobiť a obvinil zato Denise, že ona môže za dcérino rozhodnutie, keďže s ňou žije. Nakoniec sa ale uzhodli, že ak sa tak rozhodne, budú ju v tom podporovať. Pozrite si v galérii SAMI SHEEN aj reakcie jej rodičov, čo k tomu napísali a ako dnes vyzerajú dcéry vysnívaného páru!

Kedysi pár snov, dnes sa hádajú kvôli dcéram.
Zdroj: Kevin Winter/gettyimages

A čo by ste robili vy?

Opýtali sme sa aj vás, čo by ste robili, ak by vaše dieťa chcelo predávať svoje telo?

Vybrali sme dve z vás, ktoré reprezentujú 2 odlišné názory.

"Áno, dovolila. Nakoniec je rozhodnutie na dieťati"

Viktória by dieťa podporila, lebo najlepšie sa učia na vlastných chybách.
Zdroj: shutterstock

Viktória Zuzulová (56), obchodná konzultantka

Samozrejme, moje áno platí, len ak by dieťa bolo dospelé. Viem si predstaviť situáciu, že by sa rozhodlo ísť týmto smerom. Ako rodič ho môžem usmerniť a povedať svoj názor alebo nesúhlasiť, ale nakoniec je to rozhodnutie na dieťati. Jasné, môže sa mýliť, popáliť, a to veľakrát, ale ako inak by sa naučilo, čo je a čo nie je správne? Svoju rolu matky vnímam tak, že som tu pre deti vždy, aj keď sa im bude dariť, aj keď budú zlyhávať, ale nebudem im vnucovať, čo majú a nemajú robiť. Odmalička sa učím dôverovať úsudku svojich detí – mám chlapca aj dievča , jedno dospelé a druhé skoro dospelé – a nie je to ľahké. Často vidím, ako sa rútia do problémov, snažím sa upriamiť  na to ich pozornosť, aby si to uvedomili, ale ak nič nepomáha, nechám ich, nech si to teda odžijú. Chápem, že erotika je háklivá vec a súvisí s morálkou, a predaj tela je u mňa celkom za čiarou, ale napriek tomu by bolo na mne spracovať to. Nakoniec by som deťom nechala slobodu rozhodnúť sa. Nebolo by to ľahké a nesúhlas by som dala jasne najavo, ale ak by sa to už stalo, nakoniec by som stála pri nich.

"Nie, nedovolila, lebo tým by znevažovali aj mňa, nielen seba"

Marika by nesúhlasila a možno by aj prerušila s takým dieťaťom kontakt.
Zdroj: shutterstock

Marika Štofková (42), administratívna pracovníčka

Mám tri dcéry, sú ešte malé a zatiaľ toto nemusím riešiť, ale hypoteticky by som bola jednoznačne proti a urobila by som všetko pre to, aby na to ani nepomysleli. Nebudem klamať, ale také ženy považujem za nemorálne, nevážia si svoje telo a nerozumejú sebahodnote. Nechcem ich nazývať „ľahkými“, lebo chápem, že mnohé napríklad iba fotia fotografie a sú akoby erotickými modelkami. Napriek tomu vedomie, že tie fotky všetci vidia a čo všetko s nimi cudzí muži robia, je pre mňa ako matku nepredstaviteľné. Ani nerozumiem, prečo to ženy robia. Lebo peniaze sú naozaj slabou motiváciou, aby sa takto ponižovali. Ak by ma dievčatá neposlúchli, možno by som s nimi aj prerušila kontakt. Lebo tým by znevažovali aj mňa, nielen seba.

Ako dnes vyzerajú dcéry vysnívaného páru? Pozrite v galérii!