Otcom speváka, ktorý vystupuje pod umeleckým menom BuranoWski (30), je bývalý sólista z folklórneho súboru Železiar. Tomáš preto už ako malý chlapec nasával rytmus a lásku k hudbe. Prvým krokom v jeho kariére bola účasť v speváckej súťaži Superstar v roku 2007.

 

Hoci sa mu do finále nepodarilo prebojovať, na hudbu nezanevrel, skladal piesne a spieval, kde sa dalo. Keďže väčší úspech neprichádzal, skúšal šťastie v súťaži Talent, kde najviac zaujal hviezdu Luciu Bílu. Tá bola nadšená jeho farbou hlasu a Tomáš sa prebojoval až do finále. Hoci po súťaži nahral niekoľko piesní a vydal album, úspech stále neprichádzal. Až v roku 2017 sa mu konečne podarilo podpísať zmluvu so známym hudobným vydavateľstvom a prišiel aj prvý veľký hit – skladba Lúč.

Lásky zo súťaže aj z vysokej

Prvou medializovanou Tomášovou partnerkou bola jeho spevácka kolegyňa zo Superstar Ivana Kováčová. Jeho srdce si však získala sympatická brunetka Veronika, s ktorou sa spoznal počas štúdia na vysokej škole v Prešove. Po svadbe prišli vytúžené deti a Tomáš je dnes hrdým otcom synčeka Eliáša a dcérky Šarlotky.