Usmievavý brunet je urastený, má príjemný hlas a fešný vzhľad. Už počas strednej školy viedli jeho kroky do televízie, i keď vtedy to bola len tá mestská. Aj vďaka tomu získal počas štúdia na vysokej škole v Trnave stáž v televízii Markíza, kde dnes už pracuje šesť rokov. Nám ženám asi až taký známy nebude, keďže je redaktorom Športových novín, no občas sa objaví aj v Teleráne, ktoré si už nežnejšie pohlavie rado pozrie.

Mestský chalan na vidieku

Tmavovlasý redaktor je spokojný nielen v práci, ktorá ho baví, ale aj v súkromí. Po svojom boku má už pár rokov lásku z vysokej školy, s ktorou spoločne dreli lavice a napokon úspešne urobili štátnice. S Miškou si zadovážili aj dvoch štvornohých kamarátov Cassia a Cleu. Pali je chalan, ktorý vyrastal ako mestské dieťa, napriek tomu jeho aj jeho lásku zlákal vidiek a zadovážili si domček na Záhorí, kde majú blízko k prírode. A vyzerá to tak, že čoskoro ich čaká dôležitý životný krok – svoju priateľku totiž v júni tohto roku požiadal o ruku. 

Viete, že...

... Pali je veľmi talentovaný a maľuje obrazy? Začal s tým len minulý rok na jeseň, a pritom mal na základnej škole aj s kamarátom najhoršie známky práve z výtvarnej.