Toto leto sa snažila zachrániť farmu, na ktorej ako dieťa vyrastala. Herečka kúpila pozemok, ktorý kedysi vlastnili jej starí rodičia, a teraz robí všetko pre to, aby prekvital. A takto vyzerá ako farmárka.

Preslávil ju seriál Alias

Odštartoval jej kariéru. Bola úžasnou tajnou agentkou a výraznou ženskou postavou. Akýsi James Bond v sukni a za úlohu Sydney Bristowovej bola nominovaná na cenu Emmy a získala za ňu Zlatý Glóbus. Sekundoval jej tajný agent, ktorého si zahral herec Michael Vartan a dá sa povedať, že chémia medzi nimi pekne fungovala.

Alias bola jej životná rola. S Michaelom Vartanom si sadli.
Zdroj: MovieStillsDB

Láska aj rozvod

Po tomto úspechu ju obsadili do úlohy Elektry v comicsovom Daredevilovi po boku Bena Afflecka, ktorý sa jej neskôr stál manželom a s ktorým mala tri deti. Svoje prvé dieťa Violet Anne Affleck porodila 1. decembra 2005, druhé, Seraphina Rose Elizabeth Affleck prišlo na svet 6. januára 2009. Syn Samuel sa narodil v roku 2012. To, ako vyrástol najmladší syn, si pozrite v galérii! Rozviedli sa v roku 2018, hoci už spolu nežili od roku 2015.

Ben Affleck a Jennifer Garner a ich dcérka Violet. V období, keď boli šťastní.
Zdroj: gettyimages

Dnes sú obaja šťastní

Manželstvo sa kvôli deťom snažili dlho udržať. Affleck najprv ľutoval, že sa rozviedol, dnes však vraví, že začal piť práve pre tlak, ktorý pociťoval v tomto vzťahu. Cítil sa uväznený a vravel, že keby zostal v manželstve, zrejme by pil dodnes. Po jeho boku je Jennifer Lopez a žiari šťastím.

Affleck s Jennifer Lopez je opäť šťastný.
Zdroj: Shutterstock

Najtichší pár v Hollywoode

Ani Jennifer Garner nezostala sama. Jej partnerom je John Miller a hovorí sa o nich ako o najtichšom páre Hollywoodu. Dvojica si neuveriteľne stráži súkromie a o svojom romániku nikdy nehovorila verejne, ani sa na verejnosti neobjavujú. Napriek tomu ich z času načas vidno spolu.

Pozrite si spoločné fotografie s jej tajnou láskou v GALÉRII!