Sobota 6. máj bude deň, ktorý sa navždy zapíše do histórie. Hoci sa princ Charles oficiálne stal monarchom Spojeného kráľovstva v momente, keď jeho matka poslednýkrát vydýchla, v sobotu sa dočká tej chvíle, na ktorú čakal celý svoj život, píše PLUS JEDEN DEŇ.

Šikovným fotografom sa v stredu (3. 5.) podarilo zachytiť momenty, ktoré zodpovedali otázku, ktorú sa pýtal celý svet. Zúčastní sa šibalský princ Louis na korunovácii svojho starého otca?

ZÁBERY rozkošnej Charlotte, ktorá zatienila aj maminu Kate, nájdete v článku PLUS JEDEN DEŇ TU >>>

To, že sa na historickej udalosti zúčastnia princ George a princezná Charlotte, deti Kate a Williama, bolo všetkým od začiatku jasné. Avšak malá Charlotte opäť na seba strhla pozornosť svojimi krásnymi šatami.

Kráľ Karol III. a kráľovná manželka Camilla pózujú v Modrom salóne.
Zdroj: Hugo Burnand

Princezná, ktorá 2. mája oslávila ôsme narodeniny, mala v stredu oblečené rozkošné modré šaty posiate drobnými kvietkami. Ako uvádzajú britské médiá, išlo o model značky Rachel Riley v hodnote 59 libier.

Prípravy na korunováciu kráľa Karola III.
Zdroj: Alberto Pezzali

Tieto šaty však neboli jediné, ktoré zachytili pozornosť celého sveta. Len deň pred jej narodeninami zverejnili princ a princezná z Walesu oficiálny portrét svojej jedinej dcéry, na ktorom sedí v kresle a usmieva sa, pričom má oblečené biele šaty posiate kvetinovým vzorom od značky Trotters za 79 libier.

Princezná Charlotte oslávila svoje 8. narodeniny. Svojmu otcovi akoby z oka vypadla.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CrtzRAJN9Ff/

Kvetiny sú očividne obľúbeným vzorom 8-ročného dievčatka, ktoré je tretie v poradí na britský kráľovský trón. Módny štýl malej princeznej sa pomaly stáva ikonický, a preto sa ľudia nemôžu dočkať, čo bude mať na sebe v deň korunovácie.

ZÁBERY rozkošnej Charlotte, ktorá zatienila aj maminu Kate, nájdete v článku PLUS JEDEN DEŇ TU >>>