Rola Jima Hoppera zo známeho seriálu Stranger Things mu sadla ako uliata. Nečudo, veď v mysterióznom príbehu je takmer dvojmetrový strážca zákona potrebný ako soľ. V úlohe exceloval a zarobil si riadny balík peňazí. Súčasne si vytvoril skvelý vzťah s hereckou kolegyňou Millie Bobby Brown, ktorá v ňom našla druhého otca. Okrem postavy malomestského policajta ho preslávila úloha Hellboya. Davidovi sú zrejme predurčené postavy veľkých odstrašujúcich chlapov s dobrým srdcom.

Prekvapivo spolu 

Herec David Harbour (46) sa nemôže sťažovať na nedostatok záujmu u žien. Randil s herečkou Juliou Stiles aj so speváčkou Alison Sudol. Dnes má srdce opäť obsadené známou dámou. V roku 2020 sa oženil s britskou speváčkou Lily Allen (35) a vraj sú veľmi zamilovaní. David skvele vychádza aj s jej dvomi dcérami z predchádzajúceho manželstva. S

Vedeli ste, že…

... David Harbour odmlada trpí duševnou chorobou? Nedávno priznal, že má bipolárnu poruchu. Je zaujímavé, že príznaky sa u neho objavujú, len keď prestane pracovať na filmovom projekte.