Mária Bartalos si dala najkrajší darček k svojim 25-tym narodeninám (narodila sa 22. júna), keď sa jej len deň predtým, 21. júna, narodil synček Noel. Tomu sa hovorí krásna náhoda, alebo dobré načasovanie, čo poviete?

Herečka už počas tehotenstva prekypovala šťastím, pozitívnou náladou a na dieťatko sa veľmi tešila – bolo to cítiť z každej jednej fotky. Navyše, bola veľmi aktívna a rozhodne sa nešetrila – s manželom cestovali a cvičila aj v pokročilom štádiu tehotenstva, za čo ju mnohé ženy „zvozili“.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

V sobotu 15. júna pobežia všetci spoločne za oceány! Na Magio pláži sa medzi 16-20h budú okrem behu konať aj ďalšie sprievodné akcie, medzi nimi aj diskusie, workshopy...minulý rok to bola jedna skvelá akcia, a verím, že tá tohtoročná ju prekoná nielen účasťou ale aj nabehanými kolometrami💪🏽🏃🏽‍♀️Ja si tie svoje km tento rok neodbehnem, ale Adi odbehne aj za mňa 🤗 tak sa pripoj aj ty! —————————————— Btw.. čo ste možno nevedeli...Zanzibar, kde sme boli minulé leto je ostrov, kde si presadili zákaz dovozu, šírenia a predaja výrobkov z ľahkej umelej hmoty. Igelitové tašky sú absolútnym tabu a za porušenie zákazu vám hrozí polročné väzenie a pokuta 2000$!! Tam, kde majú oceán na očiach tieto problémy riešia. My im môžeme pomôcť aspoň svojím prístupom a momentálne aj aktívnou účasťou na tejto kampani #Runfortheoceans Tak si nezabudni stiahnuť appku Runtastic a za každý odbehnutý kilometer medzi 8-16. júnom daruje @adidas 1$ na vzdelávanie približne 100 000 mladých ľudí na Parley Ocean School, aby bojovali za čisté oceány.🌊♥️ #adidasrunnersbratislava

Príspevok, ktorý zdieľa M A R I A B A R T A L O S (@maria.bartalos),