Mladučká Camille pravidelne uverejňuje svoje fotky na Instagrame, kde má slušnú, 24 000-covú fanúšikovskú základňu. Jej sledovateľom neuniklo, ako veľmi sa podobá na svoju slávnu starú mamu.

Plné zamatovo červené pery, porcelánová pleť a prenikavo modré oči – Camille na jednej zo svojich posledných selfie fotiek pózuje s dozadu začesanými vlasmi a cigaretou v ústach. Fanúšikovia k fotke pridávali takéto komentáre: „Má ten istý lesk ako jej stará mama Grace. Jej krása žije naďalej v jej vnučke.“ S nevôľou sa však stretla najmä cigareta v jej ústach. „To teda kráľovské nie je!“ objavilo sa pri fotke.

Foto Camille si pozrite tu >>>

Camille je najmladšou dcérou monackej princeznej Stephanie (52). Má ešte nevlastného brata Louisa (24) a sestru Pauline Ducruet (23). Meno otca nie je uvedené v jej rodnom liste, ale považuje sa zaňho Jean-Raymond Gottlieb, ktorého priezvisko nosí, a ku ktorému sa hlási aj na sociálnych sieťach.

Jean-Raymond je bývalý parížsky žandár a lyžiarsky inštruktor, ktorý šéfoval princezninej ochranke v kráľovskom paláci v Monaku. Tam sa títo dvaja zoznámili a začali si vzťah. Stephanie porodila Camille dva roky potom, čo sa rozviedla s Danielom Ducret, otcom svojich dvoch starších detí.

Grace Kelly bola herecká ikona 50-tych rokov, symbol štýlu a prirodzenej krásy. Aj keď natočila len 10 filmov, bola hviezdou. V roku 1956 sa vydala za monacké knieža Rainera III. Zomrela v septembri 1982 pri autonehode, v aute bola aj jej vtedy 17-ročná dcéra Stephanie, ktorá pri nehode utrpela početné zranenia.

Grace Kelly
Grace Kelly
Zdroj: Northfoto

Všetky fotky nájdete v galérii >>>