Manželka českého prezidenta Petra Pavla Eva nenechala počas návštevy Británie nič na náhodu. Svojím výberom outfitu očarila na recepcii aj na samotnej korunovácii, píše Plus JEDEN DEŇ. Bol však jej výber šiat len náhodou, alebo si takto chcela uctiť pamiatku zosnulej princeznej Diany?

FOTO nájdete TU!

Medzi pozvanými na korunováciu kráľa Karola III. nechýbal ani český prezident Petr Pavel s manželkou Evou Pavlovou. Do Británie sa pár presunul komerčnou linkou namiesto súkromného lietadla. Okrem sympatického cestovania však dvojica milo prekvapila aj svojím diplomatickým vystupovaním a v neposlednom rade aj svojimi outfitmi. A to, samozrejme, hlavne z hľadiska voľby šiat prvej dámy Evy.

Zdroj: Princess Diana Archive

Tá sa podľa českého Blesku mohla inšpirovať jedným z outfitov zosnulej princeznej Diany. Eva Pavlová počas návštevy Veľkej Británie v puzdrových šatách svetlomodrej farby mohla pripomínať práve princeznú Dianu. Tá si totiž obliekla ľadovo modrý kostým pri príležitosti birmovania princa Williama 9. marca 1997, uviedol český Blesk. Podobný bledomodrý kostým mala na sebe princezná Diana aj v máji 1995. Článok pokračuje na ďalšej strane.