Potomok Meghan a Harryho patrí momentálne k jednému z najobľúbenejších detí na planéte. Rodičia ho verejnosti doteraz ukázali len párkrát, a tak nečudo, že počas svojej prvej zahraničnej návštevy Archie vzbudzoval pozornosť, kdekoľvek sa objavil. Aj párik sa musel počas uplynulých mesiacov v mnohých veciach zmeniť. Z Meghan a Harryho sa stali prvýkrát rodičia, a tak sa ich počas oficiálnych návštev často pýtajú práve otázky týkajúce sa rodičovstva a výchovy.

Princ Harry, Meghan Markle, Archie Harrison
Princ Harry, Meghan Markle, Archie Harrison
Zdroj: Profimedia.sk

Manželia sú momentálne na služobnej ceste po Južnej Afrike a počas oficiálnych stretnutí stihli už čo-to prezradiť o tom, aké to je byť rodičom malého Archieho. 

Vojvodkyňa nemala najmenší problém hovoriť o to, ako sa pre ňu zmenil život po tom, ako sa stala matkou. Podľa jej slov bol tento prechod pomerne jednoduchý, pretože Archie je úžasné bábätko a nie sú s ním žiadne väčšie problémy.

Meghan Markle, princ Harry, Archie Harrison
Meghan Markle, princ Harry, Archie Harrison
Zdroj: Profimedia.sk

Ani Harry v tejto téme nezaostal a prezradil jeden rozkošný trik, ktorý si osvojil pri uspávaní svojho synčeka. Majú medzi sebou skutočne pevné puto, ktoré sa im podarilo vybudovať za pomerne krátky čas. Ako to dokázal? Harry necháva malého Archieho zaspávať na jeho hrudi. Táto metóda sa im tak dobre osvedčila, že ju princ využil dokonca aj počas dlhého letu do Južnej Afriky. Malý Archie mu takto spal na hrudi vraj takmer 11 hodín. Na takýchto cestujúcich musel byť vskutku rozkošný pohľad. 

Viac fotiek šťastnej rodinky nájdete v galérii.