Známy milovník žien Boris Kollár má doteraz dvanásť detí s desiatimi ženami. Kŕdeľ jeho potomkov sa má však čoskoro rozšíriť, keďže politikov najnovší objav, Laura Vizváryová, je už v pokročilom štádiu tehotenstva. Aj keď Vizváryová doteraz tehotenstvo oficiálne nepotvrdila, na svojom profile na sociálnej sieti viackrát uverejnila záhadné fotografie, ktoré dokazujú, že sa na príchod novej ratolesti poctivo pripravuje. Zverejnila napríklad aj záber z obchodu s luxusnými detskými postieľkami.

Aktuálne sa však zdá, že Laura sa rozhodla svoje tehotenské bruško konečne neskrývať! Na sociálnej sieti totiž zverejnila záber, kde pózuje v krásnych šatách z dielne slovenskej návrhárky Jany Jurčenko a s rastúcim bruškom, o čom napísal aj portál Plus JEDEN DEŇ. "Neviem sa dočkať príchodu tohto malého človiečika. Neviem sa dočkať byť druhýkrát maminou," pripísala k fotke Laura.

Laura sa ešte v roku 2014 objavila v speváckej súťaži X-Factor. Síce spevácku kariéru nerozbehla, no stihla sa vydať dráhou podnikateľky, otvorila si e-shop a vlastní aj dva kamenné obchody s oblečením v lukratívnej časti hlavného mesta. Atraktívna blondína za posledné roky extrémne zmenila imidž. Zbavila sa nadváhy a prešla aj viacerými estetickými vylepšeniami. Je viac než isté, že si dala zväčšiť pery, absolvovala úpravu pŕs a pravdepodobne aj korekciu nosa.

Laurine tehotenské zábery nájdete v galérii.