Sexi blondínka Katka Benzová je fotografkou rockových hviezd. A tým myslíme tých najikonickejších! Ak by sme talentovanú Liptáčku mali opísať jednou vetou, povedali by sme, že je mimoriadne úspešný zjav, aký v našich končinách nemá obdobu. 

Benzová svoju profesionálnu kariéru fotografky odpálila v roku 2010. Lenže v tom istom období dostala príležitosť sprevádzať kapelu Guns N' Roses na ich koncertnom turné  a... bolo rozhodnuté. "Po dlhoročnej práci modelky konečne cítim, že si ma niekto váži pre moju prácu a talent, a nie preto, ako vyzerám..." Povedala svojho času pre magazín Eva.

Vďaka svojmu nasadeniu a šikovnosti sa vypracovala na špičkovú a žiadanú fotografku. Pred jej objektívom stáli kapely KISS, The Rolling Stones, Aerosmith, Def Leppard, Courtney Love, Motörhead, Marilyn Manson, KORN, Billy Idol a mnoho ďalších. FOTO

FOTO hore: Katka Benzová DOMA - v Liptovskom Mikuláši. Viac v GALÉRII.

"Milo ma prekvapila ich skromnosť, ľudskosť a priateľskosť. ... Sú veľmi zábavní, nemajú hviezdne maniere," opisuje Katka "divokých chlapcov" pre Evu. "Okrem toho, že sú nesmierne talentovaní, sú to úplne normálni ľudia, ktorí majú rodiny a každodenné problémy, ako my všetci. Každý je charakterovo úplne iný a je úžasné sledovať, ako sa osem odlišných ľudí stretne na pódiu a dokážu sa v priebehu sekundy zharmonizovať," dodáva. Článok pokračuje na ďalšej strane.