Druhý celovečerný film režisérky Terezy Nvotovej ocenili Zlatým leopardom na prestížnom Medzinárodnom filmovom festivale v švajčiarskom Locarne. Režisérka otvára premlčané, ale stále aktuálne témy o strachu z inakosti, ženskej sile, mýtoch a predsudkoch. V duchu magickej atmosféry filmu sa nahodili aj celebrity.

Natália Germáni
Predstaviteľka hlavnej hrdinky Šarloty, ktorá sa ocitne na pokraji spoločnosti, zvolila naoko nedbanlivý outfit. V dlhej čiernej košeli, širokých nohaviciach a robustných topánkach však pôsobí rafinovane žensky ako moderná čarodejnica. Svoje robí kontrast čiernej a blond vlasov, ležérne upravených na cestičku. Šik doplnkom je kufríková kabelka.

Natália Germani
Zdroj: Forum Film

Zuzana Čaputová
Slávnostnú premiéru filmu si nenechala ujsť ani naša pani prezidentka. V malých čiernych šatách s pufovými rukávmi bola očarujúca a štýlová. Hotová kráľovná nenúteného šarmu!

Zuzana Čaputová
Zdroj: ForumFilm

Tereza Nvotová
Mladá režisérka si obliekla krásne asymetrické šaty, ktoré pripomínali galaktickú šou. Bola skutočnou hviezdou večera, vďaka farebným flitrom mali meňavý efekt a nemohla ujsť pozornosti prítomných. Veľmi jej pristal aj krátky hladký účes. Jednoducho štýlová žena!

Tereza Nvotová
Zdroj: ForumFilm