Kráľ rokenrolu Elvis Presley († 42) zomrel pomerne mladý. Jeho jediná dcéra Lisa Marie Presley zomrela vo štvrtok, 12.1. vo veku 54 rokov. Ako píše Plus Jeden Deň na svojom webe, tá sa mimo iného preslávila aj vzťahom so zosnulým spevákom Michaelom Jacksonom. Okrem neho bola vydatá aj za herca Nicholasa Cagea, hudobníka Dannyho Keougha či Michaela Lockwoodoma. Z manželstiev sa jej narodili štyri deti, tri dievčatá a chlapec.

Zdroj: Instagram.com/@lisampresley

O syna Benjamina († 27) prišla v roku 2020. Ten údajne dlhodobo trpel depresiami a nakoniec sa v roku 2020 rozhodol svoj život ukončiť. Tri mesiace po smrti vydal koroner výsledky pitvy a uviedol v nej, že Ben trpel depresiami, v minulosti sa už o samovraždu niekoľkokrát pokúsil a v čase smrti mal v krvi drogy a alkohol.

Lisina dcéra Danielle Riley Keoughová (33) sa živí ako herečka a modelka. Najväčšia pozornosť sa však aktuálne sústredí na dospievajúce dvojičky Harper Vivienne Ann a Finley Aaron Love Lockwoodové, ktorých súkromie Lisa poctivo strážila, a tak ich na verejnosti bolo vidieť len sporadicky. Z času na čas však zverejnila ich fotografie na sociálnej sieti Instagram. Z posledných fotografií Elvisových vnučiek behá po chrbte mráz. Okrem slávnej mamy sa totiž dievčatá nápadne podobajú aj na svojho zosnulého dedka, nemyslíte?

Zdroj: Instagram.com/@lisampresley

Fotky nájdete v našej galérii