Speváčka Hana Zagorová prezradila, že Karel Gott ešte v mladších rokoch vôbec nemal v pláne oženiť sa.  Na to, že sa nikdy nechcel viazať a usadiť sa s jednou ženou, sa v živote celkom pekne "rozšupol". Napokon skončil ako ženáč a štvornásobný otec. Celkom slušný výkon na bývalého zarytého starého mládenca... Božský Karel Gott mal 4 dcéry s tromi ženami. Antonie Zacpalová je bývalá jazzbaletka, Iveta Kolářová sa živí ako predavačka. Ivana Gottová je pôvodným povolaním zdravotná sestra. S prvými dvoma ženami Karel deti neplánoval. Proste "sa stalo". S Ivanou boli obe deti chcené.

Karel Gott s dcérami počas vianočných sviatkov v roku 2003.
Karel Gott s dcérami počas vianočných sviatkov v roku 2003.
Zdroj: Foto Archiv Karla Gotta

Svoju prvorodenú dcéru Dominiku prišiel pozrieť až po pol roku. Tá po dohode s otcom vyštudovala hotelovú školu, kde sa učila jazyky. Chvíľku pracovala ako servírka a potom sa zamestnala v pražskej nóbl reštaurácii La Provence. Vo svojich 28 rokoch sa zamilovala do gitaristu Tima Tolkkiho z fínskej heavymetalovej skupiny Stratovarius, zbalila si kufre a odletela za svojou láskou do Fínska, kde žije dodnes.

Karel Gott s rodinkou počas vianočných sviatkov.
Karel Gott s rodinkou počas vianočných sviatkov.
Zdroj: ARCHÍV K. G.


Pri druhej dcére Lucii Gotta najprv trápili pochybnosti, či je jeho. Dokonca si dal urobiť test otcovstva. A hoci testy DNA ukázali 99 %, jemu také číslo, ktoré potvrdzuje absolútny dôkaz paternity, nestačilo. Keď Lucka rástla, nepodobala sa na Gottovu kópiu - Dominiku, ale Karlove rysy sa prehliadnuť nedali. A tak sa Gott mohol upokojiť. Lucka chcela byť predavačkou ako jej matka. To sa Karlovi nepáčilo, a tak nastúpila na Stredné odborné učilište. Potom si vzala kuchára Honzu a Karlovi porodila dvoch vnukov, Vojtu a Jana.