Daniela a Veronika Nízlové

Vek: 30

Povolanie: speváčky a muzikálové herečky

Obľúbený štýl: moderný, útulný

Obľúbená farba: béžová

Daniela a Veronika Nízlové sú veľmi milé baby, ktoré za 20 rokov v šoubiznise toho stihli neúrekom. Keď mali 10 rokov, vyhrali detskú súťaž, v 12-tich moderovali televíznu reláciu a o 2 roky neskôr vydali prvý album. Účinkovali aj v muzikáli Rebelové. A aj keď sa tu alternovali, diváci si to vôbec nevšimli.

Chceli dokázať viac

Osamostatnili sa, keď mali 21 rokov. Najskôr sa spolu presťahovali do Bratislavy, potom sa rozhodli, že skúsia preraziť aj v zahraničí. Pár rokov žili v Amerike, kde spolupracovali so známymi umelcami ako Flo Rida a Snoop Dogg. Po návrate sa usadili v Trenčíne, kde sme ich navštívili vo Veronikinom byte.

V kuchyni má barový pult, ktorý zároveň slúži aj ako pracovná doska.
V kuchyni má barový pult, ktorý zároveň slúži aj ako pracovná doska.
Zdroj: Miro Miklas

Za všetkým hľadaj chlapa

„Ja tu bývam trochu dlhšie, pretože tu žije môj manžel, s ktorým som sa spoznala ešte v čase, keď bola Daniela vydatá za Braňa. Po rozvode som ju prehovorila, aby sa nevrátila k rodičom do Hronského Beňadiku, ale do Trenčína, takže bývame len pár krokov od seba,“ vysvetlila Veronika a Daniela dodala: „Vlastne som sem tiež prišla kvôli priateľovi, ale vyhovuje nám aj táto poloha, máme to blízko k rodičom a keď cestujeme na koncerty, odtiaľto to nie je nikam ďaleko.“

V byte prevládajú teplé farby.
V byte prevládajú teplé farby.
Zdroj: Miro Miklas

Presne toto sa mi páči

Dvojizbový bytík zariaďoval Veronikin manžel Tomáš. „Mne sa tento štýl veľmi páči. Nemám rada vidiecky štýl s množstvom drobností, ale ani moderný, kde prevláda kov a sklo. Vyhovuje mi niečo medzi tým. Máme to tu útulné a zároveň nenáročné na údržbu,“ vysvetlila Veronika, ktorá si so sestrou vo voľnom čase rada sadne na gauč a pustia si nejaký dobrý film.

Veronika má vždy v byte dokonalý poriadok.
Veronika má vždy v byte dokonalý poriadok.
Zdroj: Miro Miklas
Obývačka
Obývačka
Zdroj: Miro Miklas

Netreba to preháňať

Na stene sme si všimli netradičné obrazy z pravej kože zdobené gravírovaním. Jeden predstavuje vázu s kvetmi, druhý akési upokojujúce kruhy. Digestor zasa zdobia magnetky, ktoré si sestry priniesli z rôznych kútov sveta. „Keď sme boli menšie, zbierali sme porcelánové bábiky. U rodičov ich máme vyše šesťdesiat,“ prezradili nám a dodali: „Dokonca sme mali aj čas na tvorenie. Vyrábali sme rôzne dekorácie, dnes vo voľnom čase športujeme, no veľmi to nepreháňame,“ pozreli sa na seba a dvojhlasne sa zasmiali.

Magnetky im pripomínajú pekné miesta.
Magnetky im pripomínajú pekné miesta.
Zdroj: Miro Miklas

Podelili si to

Pri pohľade na vzorný poriadok v modernej kuchyni s barovým pultom sme si pomysleli, že sa v nej asi veľa nevarí. Nie, to je omyl. Keď sú dievčatá doma, varia každý deň, niekedy spolu, inokedy zvlášť. „Každý myslí, že sme stále spolu, no nie je to pravda. Obe máme svoj život a svoj okruh priateľov. Niekedy sa nevidíme aj celý týždeň, ale potom si už chýbame. Spolu riešime koncerty, fotenia, vlastnú kolekciu módnej značky. Daniela má na starosti vybavovačky, ja tanec a styling,“ vraví Veronika.

Prezradili o sebe

Čo majú najradšej?

Bryndzové halušky

Ktoré domáce práce neznášajú?

Žehlenie

Čo majú radšej – kávu alebo čaj?

Oboje.

Čo robia najradšej?

Pozerajú filmy a cestujú.