Ford je známy predovšetkým vďaka rolám vo filmovej sérii Hviezdne vojny a tiež Indiana Jones. Jeho manželka sa preslávila ako právnička Ally McBealová. V roku 1998 sa objavila medzi 50 najkrásnejšími ľuďmi časopisu People a jej kariéra raketovo stúpala, ale dá sa povedať, že od roku 2005 nehrá. Bojovala totiž s anorexiou a ďalšími psychickými problémami. Naposledy sme ju videli v jednej časti seriálu Super dievča z roku 2021.

Calista Flockhart a drobček Liam.
Zdroj: Frazer Harrison/gettyimages

Po 8 rokoch sa v roku 2010 stala manželkou Harrisona Forda a sú veľmi stabilným párom v šoubiznise. Vychovávajú spolu adoptovaného syna Liama, ktorý len minulé leto skončil strednú školu. Rodičia nenechali nič na náhodu a 21-ročný Liam nastúpil v septembri na vysokú školu, vychýrenú Armherst College.

Manželia s malým Liamom.
Zdroj: Albert L. Ortega/gettyimages

Neuveríte, ale na školu nešiel vlakom ani autom, viezol sa okázalo, ich súkromným lietadlom. Napriek tomu, že bežný človek sa bohatstvom k nim nepribližuje, smútok z odchodu syna z domu si musia prežiť rovnako ako bežní ľudia. Mama Calista sa dojemne lúčila so synom a FOTO z ROZLÚČKY nájdete v GALÉRII.

Útla blondínka ako si ju pamätáme je síce stále chudučká, ale už nie je blondínka a tiež podľahla plastickým vylepšeniam. Ako vyzerá dnes, si pozrite v GALÉRII. Rovnako ako jej fešného syna!