Neustále doťahovanie v láske medzi Canom (čítaj: Džanom) a Sanem vyvrcholilo v utorok 23.8. a konečne sme sa dočkali, že láska zvíťazila aj nad stratou pamäte, nad všetkými zlými postavami, ktoré sa tam zamotali, aby dej gradovali. Postupne sa to všetko vyčistilo a Can na konci bojoval len sám so sebou. So svojím sklamaním z lásky k Sanem, že mu kedysi neverila... Ale nakoniec to prekonal a všetko dobre skončilo... Kliknite si na video, ktoré zverejnila herečka Demet na svojom Instagrame, ako sa lúčila v jednej zo scén seriálu...

Bude svadba

No nesmúťte a pozrite si krásne fotky v GALÉRII zo svadby Sanem a Cana, ktoré v každej telenovele nesmú chýbať. A nielen to! Pamätáte na sen Sanem? Snívala, že budú mať deti. Aj na tie prišlo... Záver jednoducho nenechal ani jedno oko suché. A tu si kliknite na video, ako bláznivo sa herci tešili z posledných scén seriálu...

Fungovala chémia

Neexistoval novinár, ktorý by sa Cana neopýtal na to, prečo má práve televízny seriál S hlavou v oblakoch taký veľký úspech. Podľa neho v tom hrala veľkú úlohu chémia s jeho hereckou kolegyňou Demet Özdemir (Sanem) a spontánne rozhodnutia počas nakrúcania seriálu. Dokonca sa sám vyjadril aj k tomu, ktorý diel seriálu mal najradšej.

Obľúbená scéna Cana

„Existuje jedna epizóda, pri ktorej som sa najviac zasmial, keď som ju s priateľmi sledoval. Priatelia mi hovorili, že to bola skvele odvedená práca, krásna po vizuálnej stránke. Zároveň sme v nej veľmi improvizovali. Napríklad je tam scéna, kedy sme na večeri so Sanem s talianskym biznismenom Fabrim a musíme pred ním hrať snúbencov,“ zaspomínal Yaman. „Hovoríme tam veľa vtipov, on mi raz dokonca povie, že som úbožiak, a Demet sa tvári, že to nepočuje. Všetko nás to napadlo počas skúšok, pred natáčaním ostrej scény," dodal herec Can Yaman.

Podnikateľ Fabri zamiešal v seriáli karty. A dosť nadlho. Práve s ním sa spája najobľúbenejšia Canova scéne v seriáli.
Zdroj: TV DOMA

Can bude Sandokan

Remake seriálu Sandokan sa blíži. Sandokana si zahrá turecký herec a model Can Yaman. Hlavnú úlohu charizmatického piráta pred 45 rokmi stvárnil Kabir Bedi (76), v novej verzii ale dostane táto postava o niečo horúcejší obal.

Sandokana si zahrá Can. Máme sa na čo tešiť.
Zdroj: TV DOMA

Herec je tiež známy tým, že rád mení svoj vzhľad podľa typu úlohy. Inak tomu nebude ani u Sandokana. Podľa médií turecký herec za jednu epizódu dostane 100-tisíc eur. „Som hrdý na to, že som zapojený do medzinárodného projektu, ako je tento,“ povedal Can Yaman, ktorý pred zahájením svojej hereckej kariéry pracoval ako právnik v Taliansku.

Viac fotiek zo záverečných častí si pozrite v GALÉRII!