Deti vojvodkyne Kate a princa Williama nastupujú do renomovanej školy. Ako je známe, princ William (40) s rodinou sa sťahuje do blízkosti zámku Windsor. George (9), Charlotte (7) a Louis (4) budú od septembra navštevovať Lambrook School, píše Život. Renomovaná súkromná škola vo Winkfielde v Berkshire má čo ponúknuť vrátane veľkého bazéna a golfového ihriska. Ako informuje magazín Gala, zaujímavé je, že deti Cambridgeovcov budú mať možnosť chovať sliepky v záhradách školy.

Vďaka tomu by sa George a jeho súrodenci venovali rovnakému koníčku ako ich bratranec v Amerike Archie (3). V rámci rozhovoru pre Oprah Winfreyovú totiž Meghan (41) zverejnila roztomilý obrázok svojho syna, ako sa stará o sliepky na panstve v Montecite a prináša vajíčka v košíčku.

FOTO nájdete v galérii.

Vojvodkyňa Kate žiari šťastím. Je obklopená svojimi milovanými, jej tri deti rastú ako z vody. Je z nich krásna rodinka!
Zdroj: Getty Images

Viac zaujímavostí o kráľovskej rodine si môžete prečítať TU:

Vojvodkyňa Kate žiarila v bielom outfite, ale všetci si všímali len jej dcéru. Aha, do čoho vyparádila princeznú Charlotte! Na ružovú zabudnite:

Neter princeznej Diany podelila o intímne zábery zo svadby. FÚHA, veď bola krajšia ako vojvodkyňa Kate:

Vojvodkyňa Kate vyrazila do prístavu v štýlovom tričku s námorníckym motívom a v krátkych bielych šortkách. FÚ, aké sexi nohy predviedla:

Vojvodkyňa Kate odfotila najstaršieho syna, CELÝ SVET ŽASNE. Už to nie je malý chlapec, neskutočne sa zmenil: