Helena Vondráčková oslávila koncom júna krásne 75. narodeniny v súkromí aj na pódiu. Teraz si môže užívať zaslúženú dovolenku na Slapoch. Legendárna speváčka sa tam ukázala v plavkách, píše Stars24.cz.

FOTO božskej Heleny nájdete v galérii.

"Užívam si nádherné tropické leto s kamarátmi. Aj keď mám rada more, toto leto strávim s manželom a psíkom na hausbóte na Slapoch. V Česku sú krásne miesta, o ktorých človek mnohokrát ani nevie," napísala na svojom Instagrame slávna speváčka.

FOTO božskej Heleny nájdete v galérii.

K textu pripojila aj fotografiu a priaznivcom sa ukázala v skvelej forme v plavkách. Nikto neverí, že pred niekoľkými týždňami oslávila už 75. narodeniny. Speváčka pózovala v dvojdielnych farebných plavkách a buď si dopomohla úpravami fotiek, alebo má skutočne také dokonalé telo. To azda ani nie je možné. „Helenka, vy ste prírodný úkaz,” napísala jej fanúšička Jana. „Wau, postava, klobúk dole,” pokračovala istá Maja. "Pani Helenka, postavu máte ako dvadsiatnička," pridala sa ďalšia. A naozaj...

FOTO božskej Heleny nájdete v galérii.

Ľudia: Speváčka Helena Vondráčková otvorila v Bratislave novú výstavu diamantov spoločnosti DIC, ktorej sa stala aj oficiálnou tvárou v Čechách a na Slovensku.
Zdroj: Matej Kalina