V nedeľu 5. marca štartuje veľkolepá tanečná šou Let´s dance, ktorú budeme môcť sledovať celých desať týždňov a na konci spoznáme kráľa alebo kráľovnú tanečného parketu. Pri tejto príležitosti televízia Markíza zorganizovala tlačovú konferenciu a veruže sa to tam poriadne blyšťalo. Dámy na sebe mali tie najrôznejšie trblietavé šaty, nezaostávali ani páni.

Výnimkou nebola ani herečka Gabika Marcinková, ktorá však na predstavenie poroty a tanečných párov prišla bez svojho tanečného partnera. Ten mal neodkladné záležitosti a tak ju sprevádzal tanečný partner Janky Kovalčíkovej, ktorá sa rovnako nemohla zúčastniť. Gabika bola v sýtoružových šatách neprehliadnuteľná. Nie pre ten ligot a farbu, ale pre "operené" rukávy. Brunetka v nich vyzerala sexi. Aj napriek faktu, že nemali hlboký výstrih, vysoký rázporok či priesvitnú látku. Herečka tak dokázala, že vyzerať sexi sa dá aj v zahaľujúcejších šatách.

Predstavenie párov tanečnej šou "Let's Dance 2023" v Bratislave. Na snímke Gabriela Marcinková.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Na tlačovke nechýbala ani najväčšia hviezda tohtoročnej série, kubánsky herec Mario Cimarro, ktorého životnou partnerkou je Slovenka Broňa Gregušová. S kráskou má Mario aj dcéru Brianu. Aj ony dve sú dôvodom, prečo sa rozhodol prijať ponuku Markízy. Predstaviteľ Juana Reyesa z telenovely Skrytá vášeň bol rovnako, ako Gabika neprehliadnuteľný. Iste, aj z dôvodu, že je zahraničná hviezda, ale najmä pre lesklý zlatý oblek, v ktorom na tlačovku prišiel.

Predstavenie párov tanečnej šou "Let's Dance 2023" v Bratislave. Na snímke Mario Cimarro.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Súčasťou tohto ročníka bude aj obľúbená speváčka Mária Čírová, ktorá na istý čas vymení mikrofón za parket a tanečné topánky. Tie však rozhodne nemala na nohách počas tlačovky. Úprimne povedané, má náš obdiv, že v tom zvládla vôbec chodiť a stáť. Obuté totiž mala "kopýtka" ružovej farby. A nebola jediná. V podobne vražedných topánkach sa ukázala aj tanečná partnerka Richarda Autnera, Dominika Rošková

Predstavenie párov tanečnej šou "Let's Dance 2023" v Bratislave. Na snímke Mária Čírová a Yoris Yacoub.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Aké topánky mala obuté Mária Čírová, uvidíte v galérii.