Reklama

ZAMILOVANÁ! Majka Demitrová prichytená vo SVADOBNOM SALÓNE: Dala si ušiť šaty na mieru!

Reklama

Zamilovaná Majka Demitrová prezradená vo svadobnom salóne! Dala si ušiť šaty na mieru.

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Marianna Ďurianová má vyliečiť Puškárovej kašeľ? ROŠÁDY v Markíze odhalili ZÁVAŽNÚ vec!

    Od smrti hokejistu Pavla Demitru uplynie v septembri už 14 rokov. Jeho manželka Majka žije ďalej svoj život po boku nového priateľa a pred pár týždňami navštívila svadobná salón, v ktorom si dala ušiť šaty na mieru, píše Šport24.

    „Minulosťou sa už nechcem živiť, malo by sa to nechať tak. Je to už desať rokov. Žijem so synom Lucasom a dcérkou Zarou, a či niekoho mám? O svojom súkromí nechcem hovoriť,“ povedala v minulosti pre magazín Eva a zároveň viackrát priznala, že s hokejistovou smrťou sa vyrovnala až po dlhých rokoch. >>>

    Na konci roka aj tak prasklo Demitrovej tajomstvo. Redakcii Šport24 sa podarilo cez vianočné sviatky vyfotiť Majku v spoločnosti bratislavského právnika Petra Baka v Trenčíne.

    Zdroj: X - Bally Sports Midwest

    Majka Demitrová spolu s deťmi vhodili slávnostné buly pred zápasom Blues s Washingtonom.

    Pár v tom čase videli počas prechádzok hlavne domáci Trenčania. Redakcia ich prichytila pri prechádzke na Štedrý deň aj v spoločnosti dcéry Zary a syna Lucasa.

    Čo prezradila o novej láske? >>>

    „Áno, som vo vzťahu veľmi šťastná. Nemám potrebu k tomu viac hovoriť,“ priznala vtedy pre Nový čas Demitrová. Na sociálnych sieťach začali jej nového partnera očierňovať, že je akýmsi zlatokopom, ktorý má záujem o peniaze, ktoré hokejom zarobil Demitra.

    Len v NHL počas kariéry zarobil 41 miliónov dolárov.  Bak vedie v historickom centre Bratislavy už niekoľko rokov úspešnú právnickú kanceláriu, ktorá sídli na Panskej ulici hneď vedľa britského veľvyslanectva.

    Video Player is loading.
    Stream Type LIVE
    Advertisement
    Current Time 0:00
    Duration 0:00
    Remaining Time 0:00
    Loaded: 0%
      • Chapters
      • descriptions off, selected
      • subtitles off, selected
      Šťastný Nedvěd opäť VYSMIATY pri EXMANŽELKE: Deti sa do stretnutia s Darou Rolins vraj nehrnú!

      Je mimoriadne cieľavedomý, čo potvrdzujú aj jeho slová a najmä pohľad do finančných štatistík. Za rok 2023 bola jeho spoločnosť podľa Finstatu v zisku cez 90-tisíc eur. , 

      U Demitrovcov na slávnej trenčianskej ulici je právnik už ako doma. Nemá problém ani s vynášaním smetí a pri prechádzkach sa s Majkou držia za ruky. Kam zašiel až ich vzťah? >>>

      Že by chystala druhú svadbu? Pred pár dňami sa na Facebooku objavil záber slávnej vdovy s dcérou vo svadobnom salóne.

      Čo sa v ňom dialo, si pozrite vo FOTOGALÉRII!