No musíme vás sklamať. Aj keby ste náhodou Olivera Starka stretli, možno by sa zo slušnosti s vami odfotil, no pozvanie na rande by odmietol. Už šesť rokov totiž Angličanovo srdce patrí krásnej Hannah Gottesmanovej, ktorá sa pohybuje tiež v hereckých vodách. Naše srdce si Oliver získal stvárnením odvážneho hasiča Evana „Bucka“ Buckleyho v seriáli 911, kde sa ako bojovník s ohňom pýši sexi vypracovaným telom, a nám tečú slinky. Hereckú kariéru začal budovať v roku 2011 a musíme povedať, že je neprehliadnuteľný a ľahko zapamätateľný. A to vďaka jeho znamienku.

Symbol sebadôvery

Nie je to síce nezvyčajné, no je len málo hercov, ktorí majú svoju „ochrannú známku“. Tou Oliverovou je materské znamienko nad ľavým okom. Hoci by ste si mohli pomyslieť, že preň musel byť v detstve obeťou výsmechu, nie je to tak. Nikdy mu nespôsobovalo pocit nepohodlia či už na verejnosti, alebo v kariére. Niekto by sa ho snažil ukryť, no Stark nie. „Mal by som strašný život, keby som to urobil,“ prezradil magazínu People. To, že sa nesnažil svoju inakosť skryť, svedčí o jeho zdravej sebadôvere. 

 Viete, že...

... Oliver sa už pred rokmi stal vegánom? Dôvodom nebol nejaký trend, ale jeho silná láska k zvieratám. Až neskôr zistil, aké to má výhody pre jeho zdravie a formu.