Napriek tomu, že dnes je z Juliana už päťdesiatnik, na charizme mu to neubralo. Svet si ho spája s herectvom, no ako mladý sa venoval modelingu. Univerzitný život ho nudil, a tak sa rozhodol živiť svojím telom. Rodáka z Austrálie preslávila reklama na džínsy, vďaka čomu sa začali ponuky len tak sypať.

Jedna prišla zo seriálu a to bol štart Julianovej hereckej kariéry. Väčšinou hrával zlých chlapcov, no ženy ho aj tak milovali. Do výšin ho vystrelila rola polovičného démona Cola v seriáli Čarodejnice, odkiaľ putoval do nemenej úspešného projektu Plastická chirurgia s. r. o.

Šťastie na tretí pokus

Julian mal úspech, no šťastie v láske nie. V roku 1994 sa oženil s Dannii Minogueovou, no vydržali spolu len rok. Druhý raz vopchal hlavu do chomúta v roku 1999 s modelkou Brooke Burnsovou, s ktorou má dcéru Madison. Manželstvo stroskotalo po dvoch rokoch. Skutočnú lásku našiel až o niekoľko rokov neskôr. Keď mal 45, oženil sa s herečkou Kelly Paniaguvou. Možno ju zbalil na lásku k vareniu a plynulú španielčinu. Okrem toho, že sa rád zvŕta v kuchyni, hlavu si chodí vyvetrať na surf. Ako inak, veď sa narodil u protinožcov. 

Viete, že...

… Julianovi rodičia mali šľachtické tituly? Jeho otec bol austrálskym premiérom. Sir William umrel, keď mal Julian len 20 rokov. Už vtedy prebral úlohu hlavy rodiny.