Vo filme našiel lásku veľmi rýchlo a na celý život, v skutočnosti mu to hľadanie trvalo o čosi dlhšie.

1. Emma Roberts 2007 – 2008

Fešáčik, ktorý by sa určite nestratil ani vo svete modelingu, zbalil v roku 2007 neter Julie Robertsovej – Emmu. Stretli sa na pľaci pri točení filmu Chodiaca katastrofa a preskočila iskra. Dokonca natoľko, že Alex si dal Emmine iniciálky vytetovať na prst. Napokon spolu však vydržali len 11 mesiacov a herec si iniciálky dal prekryť prúžkom.

Emma Roberts
Zdroj: gettyimages, profimedia.sk

2. Dianna Agron 2010 – 2011

Dvojica si spolu zahrala vo filme Som číslo štyri, kde Alex stvárnil hlavnú úlohu a Dianna jeho lásku. Dlho im však vzťah nevydržal a rozpadol sa v období okolo Valentína. Dianna sa po rozchode začala svojho ex báť, a tak sa zo spoločného domu v L. A. odsťahovala do hotela, kde sa ubytovala pod prezývkou. Alex sa jej údajne cez telefón vyhrážal. Istý čas ich organizátori podujatí radšej nepozývali na tie isté akcie.

Diana Agron
Zdroj: gettyimages, profimedia.sk

3. Riley Keough 2011 – 2013

Alex v roku 2011 zbalil krásnu herečku Riley, s ktorou sa stretol počas natáčania filmu Magic Mike. Randiť začali v júli toho roku a prvýkrát ich videli bozkávať sa v októbri. Boli takí zamilovaní, že sa v marci 2012 zasnúbili. K oltáru to však nedotiahli, rok a pol po zásnubách sa rozišli.

Riley Keough
Zdroj: gettyimages, profimedia.sk

4. Marloes Horst 2014 – 2018

Herečku po Alexovom boku v marci 2014 vystriedala modelka Marloes. Zoznámili sa údajne vďaka spoločným známym a v apríli randili už oficiálne. Dva roky nato však ohlásili rozchod, pričom dôvodom bola práca – zlúčiť povinnosti žiadanej supermodelky a herca bolo náročné. No ostali skvelými priateľmi. Rok po rozchode si však k sebe opäť našli cestu a dokonca sa zasnúbili. Ani s Marloes však nezazvonili svadobné zvony a v máji 2018 sa rozišli.

Marloes Horst
Zdroj: gettyimages, profimedia.sk

5. Gabriela Giovanardi 2018

Pettyfer však dlho nesmútil a už mesiac po rozchode s Horstovou randil s ďalšou modelkou. V júli 2018 sa s ňou ukázal na podujatí v Toskánsku, kde bolo vidno, že sú si blízki. No to nestačilo a po piatich mesiacoch randenia sa ich vzťah rozpadol.

Gabriela Giovanardi
Zdroj: gettyimages, profimedia.sk

6. Toni Garrn 2019 – dnes

Herec a nemecká modelka spolu začali chodiť vo februári 2019. Alex pred svojou láskou, mimochodom, bývalou partnerkou Leonarda DiCapria, pokľakol na Štedrý deň toho istého roku. Boli to už jeho tretie zásnuby a zrejme tu platí staré známe „do tretice všetko dobré“. Dvojica totiž dorazila do cieľa, keď si 4. októbra 2020 povedali áno. Aktuálne sa už tešia na svojho prvého potomka, ktorého by Toni mala priviesť na svet v septembri.

Toni Garrn
Zdroj: gettyimages, profimedia.sk