Zuzka, diváci vás uvidia v novom seriáli Chatári. Čo máte so svojou postavou Dagmar Krausovej spoločné?

– Určite máme spoločné to, že veľmi ľúbim svojho manžela a rada sa starám o svoju rodinu. Ale s mojím manželom je väčšia zábava. (Úsmev.) Dagmarin manžel ju občas privádza do zúfalstva všetkými tými požiadavkami a obmedzeniami, ktoré pre nich má nachystané.

A v čom ste, naopak, absolútne rozdielne?

V seriáli fungujú chatárky v spoločnej priateľskej komunite.
Zdroj: TV Markíza

– Rozdielne sme asi v tom, že Dagmar má dcéru, takže zažíva trochu iné situácie, než budem raz zažívať ja s mojimi chlapcami. Ale inak mi je veľmi sympatická, lebo napriek tomu, že u nich doma občas vládnu trochu čudné pravidlá, viac-menej sa nad ne vie povzniesť. A keď jej je už ozaj ťažko, dokáže cez to prejsť s humorom.

Manžela hrá Vlado Kobielsky. Ako sa vám spolupracovalo?

– S Vladkom sme sa doteraz pracovne stretli iba v dabingu, takže som sa veľmi tešila, že si spolu konečne aj zahráme. Myslím si, že sme si veľmi sadli. Obaja sme dušou deti a zažili sme spolu veľa zábavy. Nielen počas „ostrej“, ale aj počas ciest do Maduníc. Máme veľmi podobný typ humoru a veľmi nás baví robiť si zo seba navzájom žarty. Vladko je naozaj super „parťák“ a myslím si, že aj herecky sme spolu veľmi pekne ladili.

V novom seriáli si zahrá manželku Vlada Kobielskeho.
Zdroj: TV Markíza