Veľké maličkosti

Nemusíte vymaľovať celú stenu naružovo alebo ju vytapetovať romantickou ružičkovou tapetou. Hoci, samozrejme, aj to je možnosť. Práve v maličkostiach tkvie čaro nevšednosti, a tak si vystačíte s novou posteľnou bielizňou, milými šálkami na kávu alebo poťahmi na vankúše. Nebude vás to stáť kopu peňazí a obyčajné činnosti, ako je zaspávanie či ranná šálka kávy, sa stanú výnimočnejšími.

Veľké maličkosti
Zdroj: Bellarose

Všade samé balóny

Na svätého Valentína, ale aj pri iných príležitostiach urobia dojem veselé balóny. Najmä ak máte menšie deti, radosť bude obrovská. Ak nezoženiete v obchode tie so srdiečkami, nevadí. Skúste nakúpiť množstvo balónov v rôznych odtieňoch ružovej a spolu ich zviazať do veľkého srdca. Je to naozaj jednoduché a výsledok je vau.

Všade samé balóny
Zdroj: shutterstock

Raňajky do postele

Azda najmilší spôsob, ako prekvapiť svoju lásku, je pripraviť raňajky do postele. Veď nie je nič krajšie, ako prebúdzať sa s pocitom, že nás niekto miluje. Ak k tomu vyberiete romantické tanieriky a misky, bude sa vaša srdcová kráľovná alebo kráľ cítiť ako v rozprávke. Ak nemáte partnera, nevadí, urobte si takéto špeciálne raňajky sama pre seba. Rozmaznávať sa treba. Určite nezabudnite na malý kvietok vo vázičke. A deň bude hneď krajší.

Raňajky do postele
Zdroj: Bellarose

Niečo pre radosť

Milé dekorácie si viete vyrobiť aj doma. Skúste napríklad uštrikovať alebo uháčkovať romantický svetrík na vaše obľúbené šálky. Alebo si vyrobte romantickú kulisu z malých kvetináčov, ktoré poukladáte na podnos a naplníte sviečkami a hlavičkami kvietkov. Nezabudnite ich zapichnúť do navlhčenej aranžérskej hmoty. Peknú atmosféru vytvoria aj sklené fľaše, ktoré naplníte svetelnou reťazou a ozdobíte srdiečkom a motúzikom. Pripnúť môžete aj malý odkaz.

Niečo pre radosť
Zdroj: shutterstock
Niečo pre radosť
Zdroj: shutterstock
Niečo pre radosť
Zdroj: shutterstock