Okrem nakupovania v kamenných obchodoch, môžete odteraz využiť aj možnosť nakupovať v internetovom obchode, ktorý Lidl spustil. Stačí si urobiť pohodlie, povyberať a naložiť všetko do virtuálneho košíka. Do troch pracovných dní to máte doma doručené.

V novom e-shope nakúpite všetky novinky a rovnako aj dlhodobo obľúbené produkty z Lidla, okrem potravín. Šesť hlavných kategórií Móda, Dielňa a záhrada, Šport a voľný čas, Bývanie, Domácnosť a Detský svet je plných vecí, z ktorých sú mnohé láska na prvý pohľad. A ak sa už obzeráte po darčekoch, určite si vyberiete. Pre rodičov, deti, manžela aj kamošku...

Tipy na darčeky, ktoré nám padli do oka

Pre dievčatá: Prenosný karaoke systém s mikrofónom

Toto je niečo pre každú malú STAR! Nech si vaša princezná úžíva hviezdnu slávu a spieva obľúbené piesne s prenosným karaoke systémom LEXIBOOK. Pracuje bezdrôtovo s Bluetooth zariadeniami. Na 2 reproduktoroch blikajú LED kontrolky.

LEXIBOOK Prenosný karaoke systém s mikrofónom
LEXIBOOK Prenosný karaoke systém s mikrofónom
Zdroj: Lidl

Pre chlapcov: Programovateľný robot

Ktorý chalan by netúžil mať svojho robota? S robotom PLAYTIVE®JUNIOR  si budete užívať nový level zábavy. Programovateľná tvár z LED svetiel a rôznymi zvukmi vyjadrujúcimi emócie. Podporuje kreativitu a rozvíja technické myslenie.

PLAYTIVE®JUNIOR Programovateľný robot
PLAYTIVE®JUNIOR Programovateľný robot
Zdroj: Lidl

Pre ženy: Kufrík s farbami

Krásny darček pre každú tvorivú dušu. Kufrík s farbami CRELANDO® to je 174-dielna súprava. Veľký výber farieb a ceruziek pre kreatívne nápady plus 36 akvarelových, akrylových a olejových farieb.

CRELANDO® Kufrík s farbami
CRELANDO® Kufrík s farbami
Zdroj: Lidl

Pre mužov: Vyrezávacia píla

Top darček pre každého domáceho kutila. Vyrezávacia píla PDS 120 B2 PARKSIDE® je perfektná na presné a jemné pílenie do dreva, plastu, akrylového skla alebo sadry. 

PARKSIDE® Vyrezávacia píla PDS 120 B2
PARKSIDE® Vyrezávacia píla PDS 120 B2
Zdroj: Lidl

Pre celú rodinu: Mňam, sladké raňajky!

Kto by nemiloval víkendové leňošenie a vôňu sladkých raňajok? S vafľovačom SILVERCREST vykúzlite nielen krehké vafle, ale aj nadýchané donuty.

Vafľovač SILVERCREST
Vafľovač SILVERCREST
Zdroj: Lidl