Pre milovníkov wellnessu

Potrebujete (nielen) v tomto období trošku pohody? Doprajte si dokonalé uvoľnenie či zmiernenie bolestí s masážnym prístrojom Xiaomi Massage gun. Ponúka tri rýchlostné režimy a tri vymeniteľné hlavice zamerané na rôzne svalové partie, od tých veľkých ako paže, stehná či spodná časť chrbta až po hlboké tkanivá, vrátane meridiánov a dlaní. Vďaka inteligentnému ovládaniu a vysokej rýchlosti dosiahne až do hĺbky 10 mm a poskytuje stabilný výkon aj pri zatlačení proti svalu. Navyše, s bezuhlíkovým motorom je ultra tichá, počas relaxácie vás nebude vôbec vyrušovať. Na jedno nabitie vám vydrží až 5 hodín. Masážneho pomocníka teraz kúpite v akcii už za 99 eur.

Ilustračné foto
Zdroj: Xiaomi

Pre športovcov aj manažérov

Smart hodinky Xiaomi Watch S1, sú tiež práve zlacnené z 229 na 165 eur. Na krásnom displeji chránenom zafírovým sklom s možnosťou nastavovania desiatok športových aj elegantných ciferníkov môžete sledovať okrem času alebo notifikácií z mobilu aj svoju aktivitu. Od prejdených krokov cez okysličenie krvi, tep srdca až po výsledky jedného z desiatok športov a fitnes aktivít, ktoré hodinky dokážu detegovať. Navyše týmito hodinkami môžete aj bezdotykovo platiť v predajniach.

Ilustračné foto
Zdroj: Xiaomi

Pre náročných

Za zaujímavé ceny sú teraz dostupné aj smartfóny pre náročnejších. Potešte svojich blízkych napríklad skvelým modelom  Xiaomi 12, ktorý je práve o celých 200 eur lacnejší. Za 599 eur dostanete nielen elegantný dizajn a veľký displej ale aj extrémny výkon, trojicu fotoaparátov a tiež funkciu rýchleho nabíjania. Stačí pár minút v nabíjačke a mobil je pripravený na prácu aj zábavu na celý deň.

Ilustračné foto
Zdroj: Xiaomi

Nielen pre ženy

Fén od Xiaomi je vhodný do kúpeľne aj na cesty. Používa duálne vodné ióny, ktoré pomáhajú udržiavať vlasy stále dostatočne hydratované a lesklé. Vďaka špeciálnemu motoru a použitím lopatiek, ktorých tvar bol inšpirovaný dizajnom z leteckého priemyslu dokáže vysušiť vlasy až o 15 % rýchlejšie. vzduch posúvať rýchlosťou až 20 metrov za sekundu. To pomáha na rýchle vysušenie bez zbytočného prehrievania sa. Navyše si navyše prináša inteligentnú reguláciu teploty čím zabraňuje poškodeniu vlasov prehriatím. Teplotu aj sám reguluje. Samozrejmosťou sú bezpečnostné systémy proti prepätiu alebo prehriatiu. Dizajnový fén teraz stojí len necelých 65 eur.

Ilustračné foto
Zdroj: Xiaomi

Využite vianočnú akciu

Inšpirovali sme vás? Navštívte oficiálne kamenné predajne Xiaomi alebo www.mi-store.sk a vyberte si vysnívaný darček pre vašu rodinu a blízkych. Od 5.12. do 18.12. prebieha vianočná akcia, kde vyberiete skvelé darčeky pre všetkých členov rodiny. 

Ilustračné foto
Zdroj: Xiaomi